×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair przedłuża współpracę z Air Europa


Irlandzki niskokosztowy przewoźnik Ryanair poinformował dziś (22.03) o przedłużeniu współpracy z liniami Air Europa. Pasażerowie będą mogli polecieć z Madrytu do 16 krajów w Ameryce Północnej, Środkowej i Wschodniej.


Przedłużenie istniejącego partnerstwa, które według linii cieszy się sukcesem to kolejne działanie Ryanaira w ramach programu "Always Getting Better". Wśród krajów do których loty obsługuje Air Europa znajdziemy m.in. połączenia do Argentyny, Brazylii, Meksyku, Stanów Zjednoczonych i na Kubę.

- Z przyjemnością rozszerzamy naszą współpracę z Air Europa. Miliony naszych klientów mogą od teraz zarezerwować loty z ponad 15 europejskich miast do Madrytu, a następnie na ponad 20 dalekodystansowych trasach Air Europa. Mamy nadzieje kontynuować nasze partnerstwo przez wiele następnych lat - powiedział Kenny Jacobs, dyrektor marketingu w Ryanair.

Kolejny etap partnerstwa z Air Europa zostanie zainuaugorwany pod koniec tego roku i pozwoli pasażerom Ryanaira latać liniami Air Europa poprzez węzeł przesiadkowy w Madrycie. Oprócz tego irlandzki przewoźnik poinformował ostatnio o nawiązaniu współpracy na trasach dalekodystansowych z nowo powstającą linią lotniczą Italian Airways.


Jesteśmy zadowoleni z pomyślnego rozwoju partnerstwa, oferując klientom Ryanaira kolejny rok z rzędu dostęp do naszej dalekodystansowej siatki połączeń. Nadal odświeżamy naszą flotę, zarówno na długich dystansach, z włączeniem nowego boeinga 787-9 oraz w średnim i krótkim dystansie z dostarczeniem trzech nowych boeingów 737-800 w tym rok - dodał Javier Hidalgo, prezes Globalia Group, spółki w której skład wchodzi Air Europa.

fot. Dominik Sipińskigość_763e4 - Profil
gość_763e4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie