×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Astana ogłasza letni rozkład


Air Astana zapowiada znaczny wzrost częstotliwości połączeń i nowe trasy. Air Astana wprowadza nowy rozkład, w którym zapowiedziano znaczny wzrost częstotliwości lotów w całej siatce połączeń z Astany i z Ałmaty, oraz kilka nowych tras.


Nowy, tygodniowy rozkład rejsów przewiduje wzrost ilości połączeń z Astany do Pekinu (5 rejsów tygodniowo), Biszkeku (5 rejsów tygodniowo), Delhi (4 rejsów tygodniowo ), Kijowa (7 rejsów tygodniowo), Londynu (7 rejsów tygodniowo), Moskwy (12 rejsów tygodniowo), Omska (7 rejsów tygodniowo), Petersburgu (9 rejsów tygodniowo), Tbilisi (4 rejsów tygodniowo) i Urumczi (7 rejsów tygodniowo), wzrośnie również cotygodniowa częstotliwość połączeń z Ałmaty do Baku (4 rejsów tygodniowo), Biszkeku (9 rejsów tygodniowo), Pekinu (7 rejsów tygodniowo), Duszanbe (5 rejsów tygodniowo), Hongkongu (3 rejsów tygodniowo), Kijowa (9 rejsów tygodniowo), Moskwy (16 rejsów tygodniowo), Sankt Petersburgu (10 rejsów tygodniowo) i Tbilisi (7 rejsów tygodniowo). 

Dwa nowe cotygodniowe połączenia z Atyrau do Frankfurtu zostaną uruchomione 26 marca, a nowe rejsy z Astany do Tiumeń (3 rejsy tygodniowo) i Kazania (1 rejs tygodniowo ) w Rosji wystartują na początku czerwca. Częstotliwość połączeń do Kazania wzrośnie do trzech w tygodniu od września. 

W harmonogramie "Lato 2018" zobaczymy samoloty Air Astana latające do 30 miast w 21 krajach, w tym 13 miast w pięciu krajach WNP, Gruzji i Ukrainy; Moskwy, Sankt Petersburga, Jekaterynburga, Kazania, Nowosybirska, Omska i Tiumeń w Rosji, Baku w Azerbejdżanie, Duszanbe w Tadżykistanie, Biszkek w Kirgistanie, Taszkent w Uzbekistanie, Tbilisi w Gruzji i Kijowie na Ukrainie. Krajowa sieć połączeń obejmuje 12 miast w Kazachstanie, a w tym Ałmaty, Astanę, Aktau, Atyrau, Aktobe, Uralsk, Szymkent, Kyzylorda, Oskemen, Pawłodar, Kostanaj i Karagandę. 

Oprócz stałego wzrostu liczby połączeń oraz ich częstotliwości, pasażerowie Air Astana mogą również korzystać z coraz większej liczby umów codeshare, z których najnowsza została podpisana z Cathay Pacific Airways z Hongkongu w marcu 2018 r. Połączenia codeshare są również dostępne z przewoźnikami takimi jak Lufthansa, Air France / KLM, Hongkong Airlines, Air India, Asiana Airlines, Bangkok Airways, Etihad Airways i Turkish Airlines. Air Astana ma również 25 umów interline z różnymi liniami lotniczymi. Umowy te umożliwiają pasażerom Air Astana na dostęp do globalnej sieci podróży, bardziej elastyczny wybór rejsów, połączeń, a także taryf, do ponad 400 miast.gość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie