×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA: Pierwszy boeing 737-800NG


Linie Ukraine International Airlines odebrały wczoraj (19.03) nowego boeinga 737-800NG. Samolot przyleciał do Kijowa z fabryki Boeinga w Seattle w Stanach Zjednoczonych.


Nowy samolot ukraińskich linii lotniczych otrzymał numer rejestracyjny UR-UIC. Maszyna może zabrać na pokład do 186 pasażerów i jest skonfigurowana w dwóch klasach podróży. Boeing 737-800NG w barwach UIA odbył swój pierwszy rejs dzisiaj (20.03) na trasie z Kijowa (Boryspol) do Lwowa. 

- Jesteśmy w trakcie odnawiania naszej floty średniodystansowej. Cieszymy się, że mogliśmy odebrać pierwszego z trzech zupełnie nowych samolotów Boeinga. W tym roku łącznie odbierzemy cztery maszyny tego typu. Nasza linia jest obecnie bardzo mocna zaangażowania w zaoferowanie pasażerom lepszego produktu, poprzez odmłodzenie floty - powiedziała Evgeniya Satska, dyrektor ds. komunikacji w UIA.


W 2018 roku UIA planuje odebrać łącznie 10 samolotów; cztery boeingi 777-200ER, cztery 737-800NG oraz dwa embraery E195. Dzięki odmłodzeniu floty przewoźnik planuje w tym roku wycofać z użytku samoloty Boeing 737 Classic.

Następny samolot tego typu przewoźnik ma otrzymać pod koniec marca br.gość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie