Startuje kolejny przewoźnik z Kambodży

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
16 marca 2018 13:12
Kolejny przewoźnik z Kambodży, KC International Airlines, zapowiada start na 31 marca tego roku.
Reklama
Nowy przewoźnik zainauguruje komercyjne operacje 31 marca czterema trasami z Phnom Penh. Linie KC International Airlines będą wykorzystywały pojedynczego airbusa A321ceo na obsługiwanej sześć razy w tygodniu trasie do Bangkoku, obsługiwanych cztery razy w tygodniu trasach do Hongkongu oraz Siem Reap, a także na obsługiwanej trzy razy w tygodniu trasie do Tajpej.

Przewoźnik jest spółką joint-venture o kapitale 100 mln dolarów amerykańskich, wniesionym przez partnerów z Chin oraz Kambodży. Operacje KC International Airlines będą posługiwały się kodem IATA 3Q.


Linie lotnicze KC International Airlines nie są w jakikolwiek sposób związane z przewoźnikiem JC International Airlines, który także świadczy operacje lotnicze pomiędzy Kambodżą i Chinami.

Kambodża przeżywa obecnie okres silnego rozwoju rynku lotniczego. Innymi przewoźnikami, którzy rozpoczęli lub planują rozpoczęcie operacji lotniczych w kraju są Small Planet Airlines Cambodia, a także Prince International Airlines, Cambodia Airways oraz Air Seam Reap.

fot. KC International Airlines

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy