×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Startuje kolejny przewoźnik z Kambodży


Kolejny przewoźnik z Kambodży, KC International Airlines, zapowiada start na 31 marca tego roku.


Nowy przewoźnik zainauguruje komercyjne operacje 31 marca czterema trasami z Phnom Penh. Linie KC International Airlines będą wykorzystywały pojedynczego airbusa A321ceo na obsługiwanej sześć razy w tygodniu trasie do Bangkoku, obsługiwanych cztery razy w tygodniu trasach do Hongkongu oraz Siem Reap, a także na obsługiwanej trzy razy w tygodniu trasie do Tajpej. 

Przewoźnik jest spółką joint-venture o kapitale 100 mln dolarów amerykańskich, wniesionym przez partnerów z Chin oraz Kambodży. Operacje KC International Airlines będą posługiwały się kodem IATA 3Q. 


Linie lotnicze KC International Airlines nie są w jakikolwiek sposób związane z przewoźnikiem JC International Airlines, który także świadczy operacje lotnicze pomiędzy Kambodżą i Chinami. 

Kambodża przeżywa obecnie okres silnego rozwoju rynku lotniczego. Innymi przewoźnikami, którzy rozpoczęli lub planują rozpoczęcie operacji lotniczych w kraju są Small Planet Airlines Cambodia, a także Prince International Airlines, Cambodia Airways oraz Air Seam Reap. 

fot. KC International Airlinesgość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie