Air Astana: Z Frankfurtu do Atyrau

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
14 marca 2018 10:35
1 komentarz
Air Astana rozpoczną bezpośrednie loty między Atyrau a Frankfurtem od 26 marca br. Nowe połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki, samolotem Airbus A321.
Reklama

Czas przelotu z Atyrau do Frankfurtu (KC947) wynosi 5 godzin 5 min., a połączenie powrotne (KC948) będzie trochę krótsze, z czasem przelotu 4 godziny 45min. Nowa trasa Atyrau - Frankfurt będzie wykonywana w ramach umowy codeshare z linią Lufthansa, co oznacza rozszerzenie współpracy między Air Astana i głównym niemieckim przewoźnikiem.

- Z przyjemnością ogłaszamy uruchomienie nowego połączenia Atyrau - Frankfurt, które naszym zdaniem zwiększy komfort podróży naszym cenionym klientom korporacyjnym działającym w regionie. Miasto Atyrau, w którym na moście Ural, spotykają się granice Europy i Azji, jest szczególnie ważne dla sektora węglowodorowego - skomentował Richard Ledger, wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży Air Astana. - Jesteśmy również bardzo podekscytowani rozszerzeniem naszej umowy codeshare z Lufthansą, która umożliwi pasażerom dostęp do globalnej sieci lotniczej Lufthansy - dodał.Od marca 2017, kiedy podpisana została umowa codeshare na trasie Astana - Frankfurt, Air Astana uruchomiła przeloty do Terminalu 1 w Frankfurcie, ułatwiając połączenie i możliwość transferu między dwiema liniami lotniczymi. Trasa Atyrau - Frankfurt jest trzecim bezpośrednim połączeniem oferowanym przez Air Astana między Frankfurtem i Kazachstanem, dopełniającym istniejące codzienne połączenia z Astany i cotygodniowy rejs z Uralska. Przewoźnik oferuje również dodatkowe siedem połączeń między Almaty i Frankfurtem za pośrednictwem umowy codeshare na przeloty obsługiwane przez linię Lufthansa.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_a38ff 2018-03-17 17:50   
gość_a38ff - Profil gość_a38ff
Dlaczego LOT nie ma umowy codeshare z Air Astana? Lot lata do Astany, ale większość biznesu znajduje się a Ałmatach, a Polonia mieszka w Karagandzie. To by przecież przecież zapewniło lepsze wypełnienie lotu do Astany. A tak to ani 1 biletu, a cena ogromna.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama