Austrian wprowadza klasę premium ekonomiczną

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
14 marca 2018 08:48
1 komentarz
Linie Austrian Airlines zakończyły wprowadzanie klasy premium ekonomicznej do swojej floty dalekodystansowej. Przewoźnik zmodernizował 11 samolotów szerokokadłubowych dla potrzeb nowej klasy.
Reklama

Łącznie przewoźnik zamontował w swoich samolotach dalekiego zasięgu 228 miejsc klasy premium ekonomicznej. Dwunasty samolot, który dołączy do floty latem br. również będzie wyposażony w nową klasę podróży.

Fotele w nowej klasie produkowane są specjalnie dla grupy Lufthansa i są dostarczane przez firmę ZIM. Odstępy między siedzeniami wynoszą 97 cm. Dodatkowe podnóżki są zaprojektowane, aby odciążyć nogi podczas długiego lotu. Środkowy podłokietnik ze składanym stolikiem między fotelami i osobistym, szerokim podłokietnikiem dla każdego pasażera zapewnia większą prywatność i więcej miejsca z boku foteli. Co więcej, każde siedzenie jest wyposażone w gniazdko elektryczne i port USB.


Oprócz technicznych korzyści klasy ekonomicznej premium pasażerowie nowej klasy mogą bezpłatnie nadać dwie sztuki bagażu rejestrowanego (do 23 kg). W czasie lotu pasażerowie mają do wyboru posiłki z karty, a jedzenie podawane jest na porcelanowej zastawie. Do dyspozycji jest także zestaw akcesoriów podróżnych. W czasie loty dostępna jest rozrywka pokładowa na 12-calowych monitorach z ekranem dotykowym.

Szerokokadłubowa flota Austrian Airlines składa się z pięciu boeingów 777-200ER oraz sześciu 767-300ER.

fot. Huber / Austrian Wings Media Crew
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_03057 2018-03-15 14:48   
gość_03057 - Profil gość_03057
ja mam 20 lat, ty masz 30 lat, przed nami 7 niebo oooo
że też im się opłaca w tak stara flotę co chwilę inwestować ... jednak na parę dni samolot uziemić trzeba ... a większość do 30 już dochodzi
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama