×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Thomas Cook zbazuje 9. samolot w Gatwick


Linie lotnicze Thomas Cook Airlines ogłosiły wczoraj (12.03) decyzję o umieszczeniu od maja br. kolejnego samolotu na lotnisku Londyn Gatwick.


Liczba samolotów przewoźnika w Gatwick wzrośnie z ośmiu do dziewięciu. Thomas Cook Airlines doda do floty na londyńskim lotnisku airbusa A321, zwiększając oferowanie z Gatwick o 140 tys. miejsc rocznie.

Jesteśmy zadowoleni, że w tegorocznym sezonie letnim zwiększymy liczbę lotów z Gatwick o 12 procent. Będzie to oznaczać, że możemy zabrać więcej pasażerów do ich ulubionych wakacyjnych miejsc, w tym do Turcji i Tunezji gdzie mamy szczególnie duży popyt - powiedział Christoph Debus, prezes Thomas Cook Airlines.


Przewoźnik będzie realizował od 28 maja do 31 października br. codziennie dwa dodatkowe loty do popularnych miejscowości turystycznych m.in. do Turcji, Tunezji i na Wyspy Kanaryjskie. Linia będzie obsługiwała trasy w formule czarter-mix.

fot. Thomas Cookgość_bf650 - Profil
gość_bf650
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie