Turbulencja Dariusza, czyli wszystko o lataniu

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
12 marca 2018 17:34
2 komentarze
Jak zostać pilotem? Jak wygląda obchód samolotu przed wylotem? Czy turbulencje są groźne? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziecie na nowym ciekawym kanale na portalu YouTube prowadzonym przez polskiego pilota.
Reklama

Dariusz, polski pilot, nie spodziewał się, że startując ze swoim kanałem na portalu YouTube zostanie wschodzącą gwiazdą Internetu. Miesiąc temu zaczął publikować filmy, w których ze szczegółami opowiada o pracy pilota, o ciekawostkach lotniczych, pokazuje również piękne widoki z kokpitu. Przede wszystkim mówi do swoich widzów jasnym i przystępnym językiem, a także z nieskrywaną skromnością, czym zdecydowanie zaskarbił sobie sympatię użytkowników.

Lotnictwo zawsze wzbudza ciekawość i emocje, a kanał Dariusza pod hasłem "Turbulencja" śledzi już ponad 47 tys. osób. Sam twórca jest zaskoczony swoją niespodziewaną popularnością, ale jak sam twierdzi dodaje mu to skrzydeł do tworzenia kolejnych filmików.

Zobaczcie sami:


Reklama

Ostatnie komentarze

gość_7c3d6 2018-03-13 14:10   
gość_7c3d6 - Profil gość_7c3d6
Kapitan w drodze do Europy po zakończeniu wet-lease w Chile:
(własnie lądują na pierwszy stop po drodze)
zobacz link
pirotechnic 2018-03-12 20:54   
pirotechnic - Profil pirotechnic
Nie ma się co dziwić, że kanał zdobył i zdobywa dalej taką popularność, bo takiej tematyki brakowało na polskim YT. Poza tym Pan Dariusz opowiada wszystko w taki sposób, że chce się słuchać i czekać na więcej filmów :)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama