×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Turbulencja Dariusza, czyli wszystko o lataniu


Jak zostać pilotem? Jak wygląda obchód samolotu przed wylotem? Czy turbulencje są groźne? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziecie na nowym ciekawym kanale na portalu YouTube prowadzonym przez polskiego pilota.


Dariusz, polski pilot, nie spodziewał się, że startując ze swoim kanałem na portalu YouTube zostanie wschodzącą gwiazdą Internetu. Miesiąc temu zaczął publikować filmy, w których ze szczegółami opowiada o pracy pilota, o ciekawostkach lotniczych, pokazuje również piękne widoki z kokpitu. Przede wszystkim mówi do swoich widzów jasnym i przystępnym językiem, a także z nieskrywaną skromnością, czym zdecydowanie zaskarbił sobie sympatię użytkowników. 

Lotnictwo zawsze wzbudza ciekawość i emocje, a kanał Dariusza pod hasłem "Turbulencja" śledzi już ponad 47 tys. osób. Sam twórca jest zaskoczony swoją niespodziewaną popularnością, ale jak sam twierdzi dodaje mu to skrzydeł do tworzenia kolejnych filmików.

Zobaczcie sami:

gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie