Nocleg za darmo w luksusowym hotelu w Dubaju

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
11 marca 2018 17:30
Luksusowy hotel Atlantis w Dubaju zdobył już ponad milion fanów na portalu społecznościowym Facebook i z tej okazji przygotował specjalną niespodziankę: darmowy pobyt w wyjątkowym apartamencie.
Reklama

Hotel Atlantis w Dubaju to jeden z bardziej charakterystycznych punktów panoramy tego miasta. Z okazji, że ich profil na portalu społecznościowym Facebook śledzi już ponad milion osób, hotel przygotował specjalną niespodziankę. Jeden z apartamentów został urządzony w nowoczesnym stylu nawiązujących do Facebooka - żeby wejść do pokoju należy użyć swojego loginu, a w środku znajduje się między innymi fotel w kształcie kciuka. Sam apartament znajduje się na dziewiętnastym piętrze i oferuje piękny widok na Dubaj.

Każdy, kto dołączył do grona fanów hotelu na Facebooku, ma szansę przenocować w tym apartamencie całkowicie za darmo. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie hotelu, podać trzy daty, kiedy chcielibyśmy spędzić noc w hotelu oraz kreatywnie odpowiedzieć na zadane pytania.


Darmowe noclegi w wyjątkowym apartamencie dostępne są od 18 marca aż do 15 grudnia - z tym, że każdy może spędzić w hotelu tylko jedną noc.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama