×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nocleg za darmo w luksusowym hotelu w Dubaju


Luksusowy hotel Atlantis w Dubaju zdobył już ponad milion fanów na portalu społecznościowym Facebook i z tej okazji przygotował specjalną niespodziankę: darmowy pobyt w wyjątkowym apartamencie.


Hotel Atlantis w Dubaju to jeden z bardziej charakterystycznych punktów panoramy tego miasta. Z okazji, że ich profil na portalu społecznościowym Facebook śledzi już ponad milion osób, hotel przygotował specjalną niespodziankę. Jeden z apartamentów został urządzony w nowoczesnym stylu nawiązujących do Facebooka - żeby wejść do pokoju należy użyć swojego loginu, a w środku znajduje się między innymi fotel w kształcie kciuka. Sam apartament znajduje się na dziewiętnastym piętrze i oferuje piękny widok na Dubaj.

Każdy, kto dołączył do grona fanów hotelu na Facebooku, ma szansę przenocować w tym apartamencie całkowicie za darmo. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie hotelu, podać trzy daty, kiedy chcielibyśmy spędzić noc w hotelu oraz kreatywnie odpowiedzieć na zadane pytania.


Darmowe noclegi w wyjątkowym apartamencie dostępne są od 18 marca aż do 15 grudnia - z tym, że każdy może spędzić w hotelu tylko jedną noc.gość_d66bb - Profil
gość_d66bb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie