×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Inteligentne zakupy na lotnisku


15 marca br. w Rzeszowie odbędzie się kongres Fly&More, skierowany do portów lotniczych i kooperujących z nimi przedsiębiorców. Samsung zaprezentuje innowacyjne rozwiązanie pozwalające lotniskom zwiększać przychody z działalności handlowej.


Pilotażowy projekt, realizowany wspólnie z Przedsiębiorstwem Handlu Zagranicznego Baltona oraz Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka, wykorzystuje unikalne narzędzia analityczne oraz cyfrowe nośniki reklamowe, jakie ma w swojej ofercie koreański gigant technologiczny – SAMSUNG. Dzięki nim, wkrótce oferta sklepów wolnocłowych należących do sieci BALTONA na podrzeszowskim lotnisku będzie jeszcze bardziej dopasowana do oczekiwań klientów. 


Każdego dnia pasażerowie korzystający z lotnisk na całym świecie generują niezliczoną ilość anonimowych, ale bardzo użytecznych danych. Ich skuteczne wykorzystanie w działaniach marketingowych pozwala zwiększyć sprzedaż w punktach handlowych znajdujących się na terenie portów lotniczych – mówi Andrzej Czechowski, Chief Data Officer, Head of Business Intelligence w Samsung Polska. – Wraz z naszymi partnerami testujemy skuteczność dotarcia tzw. inteligentnych treści reklamowych, wykorzystując autorskie narzędzia analityczne oraz systemy monitorów klasy Digital Signage. Wierzę, że wypracowane przez nas rozwiązania wkrótce staną się standardem w największych portach lotniczych

Zakupy na lotnisku to dla wielu pasażerów nieodłączna część podróży. Z kolei dla nas przychody z tego tytułu stanowią ważny element budżetu – podkreśla Michał Tabisz, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. – Cieszę się, że tak uznane marki jak Samsung i Baltona zdecydowały się podjąć współpracę z naszym portem. Tego rodzaju przedsięwzięcia pokazują, że Podkarpacie jest dziś jednym z najbardziej innowacyjnych regionów.

Patronami imprezy są Związek Regionalnych Portów Lotniczych, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Ambasada Brytyjska w Warszawie. Partnerem medialnym wydarzenia jest Pasazer.com.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek 15 marca br. w godz. 10.00-16.30 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce. Wśród prelegentów znajdą się m.in. przedstawicielka Ministerstwa Transportu Wielkiej Brytanii Rebecca Christie, szef brytyjskiego związku lotnisk regionalnych i biznesowych Neil Pakey, główny doradca Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej Michael Dembinski oraz prezes PLL LOT Rafał Milczarski, a także przedstawiciele lotnisk regionalnych i biznesu na co dzień współpracującego z portami lotniczymi. 

Więcej informacji na stronie kongresu.gość_c568f - Profil
gość_c568f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie