×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Samolot nie poleciał bo załoga miała wypadek


Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT nie odleciał dziś (9.03) rano z Zielonej Góry. Załoga, która miała obsługiwać poranny lot do Warszawy miała wypadek drogowy.


Na drodze 304 pomiędzy Kramskiem a Babimostem doszło do zderzenie dwóch aut. - Dwóch pilotów, steward i stewardesa jechali z hotelu na lotnisko, kiedy na drodze nr 304, między Babimostem, a Kramskiem doszło do zderzenia z samochodem marki Mitsubishi. Jechała nim kobieta, która wymusiła pierwszeństwo przejazdu. Załoga została zabrana na obserwacje do szpitala - mówił Marcin Maludy z lubuskiej policji w rozmowie z  Gazetą Lubuską.


W związku z wypadkiem poranny rejs do Warszawy został odwołany. Pasażerowie udali się do Warszawy autobusem. Zastępcza załoga jest już w drodze do Babimostu.

Planujemy, że wieczorny rejs Warszawa-Zielona Góra o godz. 22:35 odbędzie się zgodnie z rozkładem - powiedział Konrad Majszyk, ekspert ds. PR z biura komunikacji korporacyjnej LOT.

Droga między Babimostem a Kramskiem jest zablokowana. gość_3015b - Profil
gość_3015b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie