×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Praca marzeń. Zwiedzaj Europę za darmo


Trzy miesiące podróżowania, niemal pięćdziesiąt miast do odwiedzenia, piętnaście państw do odkrycia. Kto by nie chciał takiej pracy marzeń?


Busabout to firma zarządzająca siecią popularnych autobusów hop-on-hop-off oraz oferująca usługi turystyczne, m.in. wycieczki z przewodnikiem po europejskich miastach. Aktualnie szukają pasjonatów podróży, którzy przez niemal trzy miesiące na ich koszt będą zwiedzać Europę i dokumentować swoją przygodę.

Szczęśliwcy odwiedzą w ciągu kilku tygodni 47 miast w 15 krajach. Ich zadaniem będzie relacjonować podróż w kanałach social media. Na ich trasie znajdą się między innymi Paryż, Amsterdam, Praga, Kraków, Split, Nicea czy Lizbona. Busabout pokrywa koszty zakwaterowania, biletów na autobusy hop-on-hop-off, kieszonkowego oraz podróży z/do domu - w sumie ok. 7000 dolarów.

Kto może ubiegać się o taką pracę? Każdy, kto skończył 18 lat i posiada ważny paszport, a także ma możliwość podróżowania przez 90 dni w okresie wakacyjnym w 2018 roku. Busabout poszukuje jednego blogera, jednego vlogera, jedną osobę prowadzącą popularny kanał na Instagramie oraz jedną osobę, która świetnie przygotowuje relacje na żywo na Snapchacie i InstaStories.

By wziąć udział w rekrutacji należy przesłać 60-sekundowy filmik, w którym należy przekonać dział marketingowy Busabout, że to właśnie my najlepiej nadajemy się do tej pracy. Zgłoszenia można wysyłać do 17 kwietnia 2018 roku.

gość_d88a6 - Profil
gość_d88a6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie