×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


FlyBosnia. Nowy przewoźnik w Europie


Latem 2018 roku na europejskim niebie mają się pojawić nowe linie lotnicze: FlyBosnia. Przedstawiciele przewoźnika czekają właśnie na otrzymanie certyfikatu AOC i planują uruchomienie kolejnych tras.


Linie lotnicze FlyBosnia zostały założone przez Al Shiddi Group z Arabii Saudyjskiej, która z kolei istnieje od 1975 roku i głównie prowadzi interesy w dziedzinach takich jak budownictwo, nieruchomości, rolnictwo oraz turystyka. Al Shiddi Group obecna jest w Bośni i Hercegowinie od 2006 roku.

Nudžejma Skenderović i Sulaiman Abdullah Al Shiddi, szef Al Shiddi Group, zostali wpisani na listę założycieli FlyBosnia.  Prezesem nowego przewoźnika został Haris Čoloman, który wcześniej pracował w nieistniejących już liniach lotniczych Bosnian Wand Airlines. 


FlyBosnia na początku będzie oferować loty między Sarajewem a Rijadem. Trasa ma być obsługiwana wyleasingowanym samolotem wąskokadłubowym. FlyBosnia planuje również zatrudnienie własnego personelu latającego. Jak zapowiadają właściciele nowa linia lotnicza ma zapewnić pasażerom wysoki komfort podróży oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Przewoźnik ma też w planie rozwój europejskiej siatki połączeń - planuje zaoferować podróżnym rejsy z Sarajewa m.in. do Frankfurtu, Amsterdamu oraz Sztokholmu. gość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie