×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowy parking na lotnisku w Gdańsku


Od 28 lutego br. pasażerowie korzystający z Portu Lotniczego Gdańsk mogą korzystać z nowego parkingu naziemnego, oznaczonego jako P6. Do użytku zostało oddanych 1251 miejsc parkingowych zlokalizowanych 250 metrów od budynku terminala.


Parking jest przeznaczony dla pasażerów zainteresowanych długoterminowym wynajmem miejsca parkingowego. Podróżujący mogą skorzystać na parkingu P6 także z licznych udogodnień m.in. wózków bagażowych i automatycznych kas biletowych. Zamontowana rampa zjazdowa umożliwia pasażerom niepełnosprawnym komfortowe korzystanie z nowego parkingu.


Miejsce na parkingu długoterminowym P6 można zarezerwować online za pośrednictwem strony Portu Lotniczego Gdańsk. W nowej formule długoterminowej taryfikator przewiduje tańsze ceny dla pasażerów pozostawiających samolot na dłuższy okres. Za 7-dniowe pozostawienie samochodu na parkingu P6 zapłacimy 33 PLN, a za 14 dni 46 PLN. Szczegółowy cennik znajduje się na stronie lotniska w zakładce "Parking".

Oprócz nowej inwestycji jaką jest parking P6, Port Lotniczy Gdańsk planuje także budowę pirsu. Będzie to kolejny etap rozbudowy terminalu w części wylotowo-przylotowej. Lotnisko przedstawiło dokładne plany inwestycji, której data rozpoczęcia ma zostać ustalona jeszcze w tym roku. Oprócz tego jeszcze w tym roku gdańskie lotnisko ma zamiar podnieść swoją kategorię ILS do najwyższej obecnie osiąganej kategorii na świecie, czyli CAT IIIB.


Reklama


Booking.com
gość_18def - Profil
gość_18def
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie