×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: 100 tys. rezerwacji na platformie Erasmus


Linie lotnicze Ryanair założyły dziś (27.02) stutysięczną rezerwację na platformie Erasmus Student Network (ESN).


Współpraca z Erasmus Student Network jest jedną z ostatnich innowacji w ramach programu "Always Getting Better". Studenci Erasmusa, na specjalnie stworzonej platformie rezerwacyjnej na stronie przewoźnika, mogą dokonać zakupu biletów lotniczych z 15 proc. zniżką, mają także prawo do podróżowania z bagażem rejestrowanym bez dodatkowych opłat. W związku z umową partnerską między Ryanairem a ESN, średnia cena biletu lotniczego dla studenta Erasmusa wynosi 33 euro.

Cieszymy się z ponad 100 tysięcy rezerwacji na platformie Erasmus Student Network. W ramach współpracy z ESN proponujemy studentom z całej Europy wyjątkowe oferty dopasowane do studenckiego budżetu. Dzięki nam studenci zaoszczędzili już 3,3 mln euro. Mamy nadzieję, że w ciągu najbliższych miesięcy i lat, jeszcze więcej osób skorzysta z naszej wyjątkowej oferty. Każdy student Erasmusa, który posiada kartę ESN może zarejestrować się na platformie rezerwacyjnej poprzez „MyRyanair” i podróżować razem z nami w korzystnych warunkach - mówi Kenny Jacobs, dyrektor marketingu w Ryanairze.


Od sierpnia 2017 roku na platformie rezerwacyjnej ESN na stronie linii odnotowano ponad 100 tys. rezerwacji. Najpopularniejszymi kierunkami były miasta w Niemczech, Polsce, Portugalii i we Włoszech.

Studenci Erasmusa bardzo skorzystali na współpracy między Ryanairem a ESN. Dowodem jest ponad 100 tys. rezerwacji w zaledwie 6 miesięcy od czasu uruchomienia platformy rezerwacyjnej. Program uzmysłowił studentom, że podróżowanie jest sposobem na zdobywanie wiedzy, poszerzanie horyzontów, zrozumienie międzykulturowe w ramach pokolenia Erasmusa oraz poza nim - dodaje João Pinto, prezydent Erasmus Student Network    gość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie