×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


American i Qantas rozszerzą współpracę


American Airlines i Qantas złożyły wniosek do amerykańskiego Departamentu Transportu (DOT) o uzyskanie zgody na utworzenie współpracy joint-business, która pozwoli im efektowniej obsługiwać pasażerów pomiędzy Ameryka Północną, Australia i Nowa Zelandią.


Taka współpraca znacząco poprawi jakość usług, zwiększy ruch i da obu przewoźnikom możliwość uruchomienia dodatkowych połączeń pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Australią i Nowa Zelandią - w tym do nowych miast nie obsługiwanych przez żadnego z przewoźników.

Rozszerzone relacje pomiędzy liniami American Airlines i Qantas poprawią ogólne doświadczenie podróżujących na pokładzie obu linii. Dodatkowe korzyści zyskają pasażerowie korzystający z programów lojalnościowych. Przewoźnicy zapowiadają także inwestycje w obszarze saloników biznesowych, systemów bagażowych oraz infrastruktury, która będzie miała na celu poprawę obsługi wspólnych pasażerów.

Obecnie kod American Airlines jest umieszczany na 130 tygodniowych lotach Qantas z Sydney i Auckland do 13 miast.


Według analizy opublikowanej przez American Airlines, nowa współpraca przyciągnie rocznie około 180 tys. nowych pasażerów na trasach między USA, Australią i Nowa Zelandią.

infografika: American Airlines
gość_efcb4 - Profil
gość_efcb4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie