×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair umacnia swoją pozycje we Frankfurcie


Ryanair rozwija swoją bazę we Frankfurcie nad Menem przenosząc tu cztery trasy z lotniska Hahn. W letnim rozkładzie przewoźnik jednak nadal będzie obsługiwać 40 tras z drugiego lotniska we Frankfurcie.


Przewoźnik od 25 marca br. zmniejszy także liczbę samolotów na lotnisku Hahn z pięciu do czterech. Ryanair przeniesie trasy do Porto, Walencji, Wenecji Treviso oraz Zadaru na główne lotnisko we Frankfurcie. Linia tłumaczy swoją decyzję wysokim popytem na tych kierunkach.


- Decyzja o zmniejszeniu liczby samolotów na lotnisku Frankfurt Hahn wynika z kiepskich wyników gospodarczych, a jednocześnie jest spowodowana wysokim popytem na loty Ryanaira z innych europejskich lotnisk. Klienci dotknięci zmianami zostaną powiadomieni i będą mogli zmienić rezerwację swoich lotów lub otrzymać zwrot kosztów - powiedział David O'Brien, dyrektor ds. Sprzedaży Ryanair.

Kilka miesięcy wcześniej Ryanair ogłosił, że planuje otworzyć nowe trasy na głównym lotnisku we Frankfurcie. Przewoźnik zapewnił także, że w dłuższej perspektywie zbazuję tam więcej samolotów.
gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie