Ryanair umacnia swoją pozycje we Frankfurcie

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
26 lutego 2018 18:20
1 komentarz
Ryanair rozwija swoją bazę we Frankfurcie nad Menem przenosząc tu cztery trasy z lotniska Hahn. W letnim rozkładzie przewoźnik jednak nadal będzie obsługiwać 40 tras z drugiego lotniska we Frankfurcie.
Reklama

Przewoźnik od 25 marca br. zmniejszy także liczbę samolotów na lotnisku Hahn z pięciu do czterech. Ryanair przeniesie trasy do Porto, Walencji, Wenecji Treviso oraz Zadaru na główne lotnisko we Frankfurcie. Linia tłumaczy swoją decyzję wysokim popytem na tych kierunkach.


- Decyzja o zmniejszeniu liczby samolotów na lotnisku Frankfurt Hahn wynika z kiepskich wyników gospodarczych, a jednocześnie jest spowodowana wysokim popytem na loty Ryanaira z innych europejskich lotnisk. Klienci dotknięci zmianami zostaną powiadomieni i będą mogli zmienić rezerwację swoich lotów lub otrzymać zwrot kosztów - powiedział David O'Brien, dyrektor ds. Sprzedaży Ryanair.

Kilka miesięcy wcześniej Ryanair ogłosił, że planuje otworzyć nowe trasy na głównym lotnisku we Frankfurcie. Przewoźnik zapewnił także, że w dłuższej perspektywie zbazuję tam więcej samolotów.

Reklama

Ostatnie komentarze

gość_f22d9 2018-02-26 21:59   
gość_f22d9 - Profil gość_f22d9
Ryanair jednoczesnie zamyka swoja baze w Timisoarze.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama