×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Tu znajdziecie najpiękniejsze plaże świata


Lubicie spędzać wakacje wygrzewając się w słońcu? Serwis TripAdvisor opublikował własnie listę najpiękniejszych plaż na świecie.


Pierwsze miejsce w rankingu zajęła plaża Grace Bay w Turks i Caicos, terytorium zależnym Wielkiej Brytanii znajdującym się na północ od Haiti. Plaża otoczona jest rafą koralową, słynie z białego piasku i jest idealnym miejscem na uprawianie różnych sportów wodnych. Zachwyceni będą również miłośnicy długich spacerów nad brzegiem morza. 


Drugie miejsce zajęła plaża Baia do Sancho położona w archipelagu wysp Fernando de Noronha, oddalonych o 350 km od brazylijskiego wybrzeża. Nieustannie zachwyca krystalicznie czystą wodą, świetnymi warunkami do nurkowania oraz klifami, w którym obserwować można delfiny.


Na trzecim miejscu uplasowała się Varadero Beach na Kubie. Uroku temu miejscu dodają otaczające ją jaskinie, niewielkie piaszczyste wysepki wystające ponad rafę koralową oraz palmy.

W pierwszej dziesiątce znalazły się również plaże na Arubie, Kajmanach, Florydzie, Dominikanie oraz w Meksyku. Jeśli jednak wolicie wybrać się nieco bliżej to TripAdvisor poleca również najpiękniejsze plaże w Europie.

La Concha Beach w San Sebastian w Hiszpanii to miejsce, które zachwyciło turystów. Czeka tu na Was ponad 1,5 kilometrowa plaża o białym piasku oraz urocza zatoczka, po środku której znajduje się wysepka Isla Santa Clara.

Elafonissi Beach na Krecie przyciąga swoją turkusową wodą oraz różowym piaskiem, niezmiennie przyciąga rzesze miłośników plażowania. Trzecie miejsce w rankingu przypadło Falesia Beach w Portugalii, która zachwyca złotem piaskiem oraz pomarańczowymi klifami. Na kolejnych miejscach uplasowały się Fig Tree Beach na Cyprze oraz Bournemouth Beach w Wielkiej Brytanii.
 gość_c185c - Profil
gość_c185c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie