Finnair przedłuża sezonowe loty do Stanów Zjednoczonych

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
22 lutego 2018 09:49
Finnair przedłuża okres operacyjny zarówno na trasie do Chicago, jak i San Francisco podczas letniego sezonu 2018. Loty zaplanowane do końca października zostaną przedłużone do grudnia.
Reklama

Połączenie z Helsinek do Chicago, które początkowo miało funkcjonować od 19 kwietnia do 27 października, zostanie przedłużone do 3 grudnia br. Przewoźnik wykonuje na tej trasie dwa loty w tygodniu. Finnair lata sezonowo do Chicago od 2015 roku.

Również trasa Helsinki - San Francisco zostanie przedłużona do 5 grudnia z dwiema tygodniowymi częstotliwościami. Początkowo loty miała być wykonywane od 3 maja do 27 września. Przewoźnik rozpoczął sezonowe połączenie do Kalifornii latem 2017 r.

- Zeszłego lata Chicago i San Francisco cieszyły się ogromną popularnością wśród naszych pasażerów. Popyt na bilety w nadchodzącym sezonie letnim jest również obiecujący. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością zaoferowania dłuższego, sezonowego rozkładu lotów do tych dwóch ważnych miast w Stanach Zjednoczonych - powiedział Juha Järvinen, dyrektor handlowy Finnaira.


Linie Finnair obsługują loty do Stanów Zjednoczonych w ramach wspólnego porozumienia Atlantic między liniami Finnair, American Airlines, British Airways i Iberia. Wspólny sojusz oferuje klientom dodatkowy wybór lotów, lepsze połączenia i lepsze ceny na trasach transatlantyckich. Obecnie cztery linie lotnicze obsługują ponad 100 codziennych lotów w dwie strony pomiędzy Europą i Ameryką Północną.

fot. Airbus
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama