×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Finnair przedłuża sezonowe loty do Stanów Zjednoczonych


Finnair przedłuża okres operacyjny zarówno na trasie do Chicago, jak i San Francisco podczas letniego sezonu 2018. Loty zaplanowane do końca października zostaną przedłużone do grudnia.


Połączenie z Helsinek do Chicago, które początkowo miało funkcjonować od 19 kwietnia do 27 października, zostanie przedłużone do 3 grudnia br.  Przewoźnik wykonuje na tej trasie dwa loty w tygodniu. Finnair lata sezonowo do Chicago od 2015 roku.

Również trasa Helsinki - San Francisco zostanie przedłużona do 5 grudnia z dwiema tygodniowymi częstotliwościami. Początkowo loty miała być wykonywane od 3 maja do 27 września. Przewoźnik rozpoczął sezonowe połączenie do Kalifornii latem 2017 r.

Zeszłego lata Chicago i San Francisco cieszyły się ogromną popularnością wśród naszych pasażerów. Popyt na bilety w nadchodzącym sezonie letnim jest również obiecujący. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością zaoferowania dłuższego, sezonowego rozkładu lotów do tych dwóch ważnych miast w Stanach Zjednoczonych - powiedział Juha Järvinen, dyrektor handlowy Finnaira. 


Linie Finnair obsługują loty do Stanów Zjednoczonych w ramach wspólnego porozumienia Atlantic między liniami Finnair, American Airlines, British Airways i Iberia. Wspólny sojusz oferuje klientom dodatkowy wybór lotów, lepsze połączenia i lepsze ceny na trasach transatlantyckich. Obecnie cztery linie lotnicze obsługują ponad 100 codziennych lotów w dwie strony pomiędzy Europą i Ameryką Północną.

fot. Airbusgość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie