×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic: Wzrost o 24 proc. w styczniu


Linie lotnicze airBaltic przewiozły w styczniu br. na swoich pokładach ponad 233,3 tys. pasażerów, co oznacza wzrost o 24 proc. w porównaniu z tym samym miesiącem w roku ubiegłym. To najlepszy styczeń w historii linii.


Rozpoczynamy rok od doskonałych wyników i zwiększonego zapotrzebowania ze strony pasażerów w krajach bałtyckich. Początek tego roku był wspaniały - nie tylko więcej pasażerów zdecydowało się na podróż z nami, ale otrzymaliśmy również dwie ważne oceny od analityków OAG. Za najbardziej punktualne linie lotnicze na świecie w 2017 r. oraz prestiżowy świat transportu lotniczego  oraz jako lidera na rynku względem osiągnięć w branży lotniczej. Jestem dumny z naszego zespołu i wspaniałej pracy jaką wykonali do tej pory - powiedział Martin Gauss, prezes airBaltic.

W styczniu linia wykonała 3,9 tys. lotów, o 12 proc. więcej niż przed rokiem. Współczynnik wypełnienia samolotów wyniósł 62 proc.


15-minutowy wskaźnik punktualności lotów dla airBaltic osiągnął poziom 89,2 proc - oznacza to, że ponad 89 z każdych 100 lotów airBaltic odleciało w zaplanowanym czasie lub z opóźnieniem nie dłuższym niż 15 minut.

fot. airBalticgość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie