×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gala "Najlepsza Linia Lotnicza" już 2 marca w Krakowie


Już za dwa tygodnie w Krakowie zgromadzą się najważniejsi przedstawiciele branży lotniczej, aby poznać wyniki tegorocznego Plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza".


Gala wieńcząca tegoroczny Plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza" odbędzie się 2 marca br. w Starej Zajezdni w Krakowie. Gospodarzem Gali będzie Krakow Airport, partnerem plebiscytu Grupa eSky agent turystyczny działający online (OTA) oraz Lagardere, operator sklepów duty free na polskich lotniskach. Wydarzenie odbędzie się już po raz 14.

W tym roku tylko zweryfikowani pasażerowie zdecydują do kogo powędrują lotnicze nagrody 2017 roku. We współpracy z Grupą eSky wysłaliśmy zaproszenie do oddania głosu do zweryfikowanej grupy pasażerów, która rzeczywiście skorzystała z oferty konkretnych linii lotniczych. Otrzymali oni e-mail ze specjalnym linkiem prowadzącym do strony, na której mogą ocenić linie z usług których skorzystali. Kryteriami będą: cena, odprawa i boarding, komfort lotu, personel podkładowy, punktualność oraz czystość na pokładzie. Pasażerów linii sieciowych dodatkowo poprosiliśmy o ocenę jakości posiłków na pokładzie oraz oferowanej rozrywki pokładowej. 

 - Tegoroczna Gala będzie miała miejsce w sercu Małopolski. Jest to okazja do wymiany doświadczeń i budowaniu relacji wśród specjalistów branży lotniczej w Polsce. Branży, przed którą najbliższym czasie czeka wiele wyzwań. A Kraków jako jeden z liderów branży spotkań w Polsce jest doskonałym miejscem na zorganizowanie tego wydarzenia - powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. 


Dzięki ścisłej współpracy z Grupą eSky, która obsługuje m.in. platformę sprzedaży biletów lotniczych bilety.pasazer.com, wyniki plebiscytu oddadzą realne nastroje realnych pasażerów. Oceny linii dokonać mogą tylko i wyłącznie osoby, które były na jej pokładzie w ub. roku - mówi Paweł Cybulak, redaktor naczelny portalu Pasazer.com.   

Wieńcząca Plebiscyt gala to co roku okazja do spotkania przedstawicieli linii lotniczych, lotnisk, firm usługowych z tej branży, touroperatorów, agentów podróży, a także reprezentantów urzędów i administracji. Wydarzenie gromadzi rokrocznie kilkaset osób, w tym gości z zagranicy. Dla gospodarza Gali to szansa na zaprezentowanie swojego miasta i lotniska, a także na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Serwis Pasazer.com, organizator Plebiscytu, to największy w Polsce portal podróżniczo-lotniczy. Czyta go 250 tys. osób miesięcznie – wśród nich są zarówno pasażerowie szukający tanich biletów i inspiracji do podróży, jak i przedstawiciele wszystkich największych firm z branży lotniczej i turystycznej w kraju. 

Do zobaczenia w Krakowie!gość_06004 - Profil
gość_06004
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie