Gala "Najlepsza Linia Lotnicza" już 2 marca w Krakowie

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
19 lutego 2018 15:22
2 komentarze
Już za dwa tygodnie w Krakowie zgromadzą się najważniejsi przedstawiciele branży lotniczej, aby poznać wyniki tegorocznego Plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza".
Reklama

Gala wieńcząca tegoroczny Plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza" odbędzie się 2 marca br. w Starej Zajezdni w Krakowie. Gospodarzem Gali będzie Krakow Airport, partnerem plebiscytu Grupa eSky agent turystyczny działający online (OTA) oraz Lagardere, operator sklepów duty free na polskich lotniskach. Wydarzenie odbędzie się już po raz 14.

W tym roku tylko zweryfikowani pasażerowie zdecydują do kogo powędrują lotnicze nagrody 2017 roku. We współpracy z Grupą eSky wysłaliśmy zaproszenie do oddania głosu do zweryfikowanej grupy pasażerów, która rzeczywiście skorzystała z oferty konkretnych linii lotniczych. Otrzymali oni e-mail ze specjalnym linkiem prowadzącym do strony, na której mogą ocenić linie z usług których skorzystali. Kryteriami będą: cena, odprawa i boarding, komfort lotu, personel podkładowy, punktualność oraz czystość na pokładzie. Pasażerów linii sieciowych dodatkowo poprosiliśmy o ocenę jakości posiłków na pokładzie oraz oferowanej rozrywki pokładowej.

- Tegoroczna Gala będzie miała miejsce w sercu Małopolski. Jest to okazja do wymiany doświadczeń i budowaniu relacji wśród specjalistów branży lotniczej w Polsce. Branży, przed którą najbliższym czasie czeka wiele wyzwań. A Kraków jako jeden z liderów branży spotkań w Polsce jest doskonałym miejscem na zorganizowanie tego wydarzenia - powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.


- Dzięki ścisłej współpracy z Grupą eSky, która obsługuje m.in. platformę sprzedaży biletów lotniczych bilety.pasazer.com, wyniki plebiscytu oddadzą realne nastroje realnych pasażerów. Oceny linii dokonać mogą tylko i wyłącznie osoby, które były na jej pokładzie w ub. roku - mówi Paweł Cybulak, redaktor naczelny portalu Pasazer.com.

Wieńcząca Plebiscyt gala to co roku okazja do spotkania przedstawicieli linii lotniczych, lotnisk, firm usługowych z tej branży, touroperatorów, agentów podróży, a także reprezentantów urzędów i administracji. Wydarzenie gromadzi rokrocznie kilkaset osób, w tym gości z zagranicy. Dla gospodarza Gali to szansa na zaprezentowanie swojego miasta i lotniska, a także na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Serwis Pasazer.com, organizator Plebiscytu, to największy w Polsce portal podróżniczo-lotniczy. Czyta go 250 tys. osób miesięcznie – wśród nich są zarówno pasażerowie szukający tanich biletów i inspiracji do podróży, jak i przedstawiciele wszystkich największych firm z branży lotniczej i turystycznej w kraju.

Do zobaczenia w Krakowie!
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_fc251 2018-02-19 21:25   
gość_fc251 - Profil gość_fc251
brawo KRK. Znów KRK, brawo, brawo
gość_91eff 2018-02-19 20:22   
gość_91eff - Profil gość_91eff
Niech zgadne : Najlepsza charterowa linia Small Planet? :)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama