×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Samolot musiał zawrócić przez nudystę


Samolot lecący z Alaski do Seattle musiał zawrócić do Anchorage przez niesfornego pasażera, który rozebrawszy się do naga zabarykadował się w toalecie.


To miał być zwyczajny i spokojny lot - maszyna należąca do Alaska Airlines wystartowała zgodnie z czasem z Anchorage i skierowała się w stronę Seattle. Po kilkudziesięciu minutach od startu jeden z pasażerów zamknął się w toalecie, rozebrał do naga i przestał reagować na polecenia obsługi.

Personel pokładowy starał się dojść do porozumienia ze zbuntowanym podróżnikiem starając się nie wzbudzać przy tym paniki wśród pozostałych pasażerów. Kiedy negocjacje z golasem nie przyniosły skutku pilot podjął decyzję o zawróceniu samolotu na Alaskę. 


Maszyna wylądowała na lotnisku w Anchorage nad ranem, nieposłusznego mężczyznę wyprowadzono z samolotu tylnymi drzwiami w asyście lokalnej policji oraz FBI. Pasażer został przesłuchany, ale według rzecznika linii lotniczych nie postawiono mu żadnych zarzutów.

Opóźniony samolot ponownie wystartował z Anchorage i już bez żadnych dodatkowych przygód dotarł do Seattle.gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie