Kaliningrad: Nowe trasy do Moskwy i Petersburga

Damian Tobór - Profil Damian Tobór
20 lutego 2018 09:26
Rosyjski przewoźnik niskokosztowy Pobieda poleci z Kaliningradu do największych miast Rosji - Moskwy i Petersburga. Loty będą wykonywane raz dziennie począwszy od tegorocznego sezonu letniego.
Reklama

Obie trasy będą obsługiwane przy użyciu boeingów 737-800. Z podmoskiewskiego lotniska Wnukowo, Pobieda poleci od 26 marca wg rozkładu:
Z kolei trasa z Petersburga zostanie zainaugurowana 18 kwietnia br. i będzie wykonywana zgodnie z poniższym rozkładem:

Nowe trasy rosyjskiego przewoźnika stanowią ciekawą ofertę dla kibiców zainteresowanych odwiedzeniem Rosji podczas piłkarskich mistrzostw świata, które odbędą się w czerwcu i lipcu br. Mecze turnieju odbywać będą się w każdym z powyższych miast. 19 czerwca o godz. 17, w stolicy Rosji reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentantami Senegalu. Wykorzystując nowe trasy można odwiedzić dwa największe miasta Rosji, bez potrzeby "cofania się" do jednego z nich, rozpoczynając swoją podróż w Kaliningradzie. Oferta jest o tyle ciekawa, że osoby posiadające bilety na mecze mundialu mogą wjechać do Rosji bezwizowo w okresie trwania turnieju na podstawie identyfikatora przysługującego każdemu posiadaczowi biletu - tzw. FanID.

Fot. Wikimedia Commons
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama