×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ekskluzywny kurort oferuje pracę marzeń


Położony na Bahamach ekskluzywny kurort Baha Mar poszukuje bardzo wyjątkowego pracownika - jego głównym zadaniem będzie opieka nad różowymi flamingami.


Ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika na stanowisko Chief Flamingo Officer zamieszczone zostało na portalu społecznościowym i szybko rozeszło się po całym świecie. Któż nie marzy w końcu o pracy w raju?Głównym zadaniem opiekuna będzie dbanie o zdrowie flamingów, zapewnienie im  dobrych warunków do rozmnażania oraz utrzymywanie w czystości posiadłości specjalnie wybudowanej dla ptaków. Jego obowiązkiem będzie również nadzór nad kontaktem między gośćmi hotelowym a flamingami.

Idealny kandydat na stanowisko nie tylko powinien pałać sympatią do zwierząt i być wielbicielem rajskich plaż, ale najlepiej gdyby miał doświadczenie w pracy z egzotycznymi gatunkami oraz wykształcenie w kierunku zoologi. Aplikować o pracę na Bahamach można do końca lutego 2018 roku. Chętni?gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie