×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian Air UK przejmie loty długodystansowe


Norwegian Air UK, spółka-córka linii Norwegian, działająca w Wielkiej Brytanii, przejmie wszystkie loty długodystansowe obsługiwane z lotniska Londyn Gatwick od spółki nadrzędnej.


Od 25 marca br. Norwegian Air UK przejmie wszystkie loty długodystansowe do Chicago, Seattle, Los Angeles, Nowego Jorku, Oakland i Bostonu. Dzień póżniej do Fort Lauderdale, a od 27 marca do Austin, Denver i Orlando. Brytyjska spółka już teraz obsługuje loty do Buenos Aires i Singapuru.

Przewoźnik nadal będzie jednak operował z Gatwick na wybranych trasach europejskich pod główną marką Norwegiana. Oddanie operacji brytyjskiej spółce nastąpiło szybciej niż planowano. Początkowo miało nastąpić dopiero w październiku br.


Docelowo wszystkie trasy długodystansowe z Londynu Gatwick będą wykonywane Boeingami 787-9 Dreamliner należącymi do Norwegian Air UK. Jeden z dwóch codziennych lotów do Nowego Jorku będzie tymczasowo obsługiwany przez HiFly samolotem airbus A330-200.

fot. Norwegiangość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie