×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Turkish Cargo poleci do Liège w Belgii


Turkish Cargo uruchomiły we wtorek (13.02) bezpośrednie loty cargo pomiędzy Stambułem a Liège w Belgii.


Nasza strategia jest bardzo jasna: pierwszeństwo mają firmy specjalizujące się w transporcie ładunków. Przewieźliśmy 717 tys. ton frachtu w 2017 r., co było dla nas rekordem. W tym roku zamierzamy przekroczyć 800 tys. ton. Rynek turecki jest bardzo ważny, dzięki usytuowaniu na skrzyżowaniu Europy, Azji i Afryki.- powiedział Steven Verhasselt, wicedyrektor handlowy Liege Airport.

Przewoźnik będzie głównie na tej trasie transportować na rynek europejski łatwo psujące się towary - głównie do Francji, Niemiec i Belgii. Obsługą frachtu zajmie się Aviapartner.

Turkish Cargo jest jedną z firm o największym wzroście w światowym sektorze transportu towarów. Latamy już do ponad 80 miejsc na całym świecie, a naszym celem est operować do 120 krajów. Będziemy chcieli dołączyć do czołowej, światowej piątki przewoźników cargo. Pomoże nam w tym planowane 1,5 mln ton frachtu przewiezione do końca 2018 roku - dodał İlker Aycı, dyrektor generalny Turkish Airlines.


Na początku stycznia br. przewoźnik zamówił dodatkowe trzy boeingi 777 w wersji F, przystosowanej do przewozu cargo. Nowe zamówienie wpłynęło kilka tygodni po tym, jak przewoźnik odebrał dwie nowe maszyny w ramach planu dalszego rozwoju swojej działalności cargo.gość_f0d07 - Profil
gość_f0d07
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie