Wyspa SuperOna. Tu mężczyźni nie będą mieli wstępu

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
13 lutego 2018 18:34
8 komentarzy
Ekskluzywny kurort ze spa, zajęcia jogi, warsztaty kulinarne, a to wszystko położone na prywatnej fińskiej wyspie. Od czerwca będzie można tu zrelaksować się w pięknych okolicznościach przyrody, ale wstępu nie będzie tu miał żaden mężczyzna.
Reklama

Na pomysł stworzenia takiego miejsca tylko dla kobiet wpadła przedsiębiorcza Amerykanka, Kristina Roth. Z założenia SuperShe Island ma być oazą dla płci pięknej, gdzie będą mogły skupić się tylko na sobie, odpoczywać w komfortowych warunkach i bez presji, by przypodobać się mężczyznom. Jak zauważyła podczas swoich ostatnich wakacji, kobiety nie potrafią się zrelaksować, gdyż zbyt przejmują się swoim wyglądem w męskim towarzystwie. Zaznacza jednak, że jej decyzja nie jest absolutnie podyktowana niechęcią czy antypatią do mężczyzn.

Wybór padł na Finlandię, gdyż właśnie stamtąd pochodzi partner zaradnej Amerykanki, a jego rodzice są też właścicielami jednej z pobliskich wysp. Podobno to miejsce zawładnęło jej sercem już od pierwszego wejrzenia.


SuperShe Island położona jest ok. 1,5 godziny drogi od lotniska w Helsinkach. Panie, które będą chciały spędzić tu wakacje, będą miały dostęp do wielu udogodnień. Ceny na pewno nie będą należały do najniższych, a żeby zaplanować tutaj wyjazd trzeba będzie wypełnić ankietę i uzasadnić, dlaczego chciałoby się spędzić urlop na wyspie. Na brak chętnych na pewno narzekać nie będzie, wiele kobiet wyraziło entuzjazm i ogromną chęć na taki wypoczynek.


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_4ce28 2018-02-16 02:27   
gość_4ce28 - Profil gość_4ce28
Skandaliczne jest to że władze Finlandii na to pozwalają
gość_b7ff1 2018-02-15 07:25   
gość_b7ff1 - Profil gość_b7ff1
To jest dyskryminacja mężczyzn i pierwszy krok do wizji z filmu z 1983 w reżyserii Juliusza Machulskiego.
gość_296cb 2018-02-15 00:35   
gość_296cb - Profil gość_296cb
bo to jest skrajna dyskryminacja!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama