×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wyspa SuperOna. Tu mężczyźni nie będą mieli wstępu


Ekskluzywny kurort ze spa, zajęcia jogi, warsztaty kulinarne, a to wszystko położone na prywatnej fińskiej wyspie. Od czerwca będzie można tu zrelaksować się w pięknych okolicznościach przyrody, ale wstępu nie będzie tu miał żaden mężczyzna.


Na pomysł stworzenia takiego miejsca tylko dla kobiet wpadła przedsiębiorcza Amerykanka, Kristina Roth. Z założenia SuperShe Island ma być oazą dla płci pięknej, gdzie będą mogły skupić się tylko na sobie, odpoczywać w komfortowych warunkach i bez presji, by przypodobać się mężczyznom. Jak zauważyła podczas swoich ostatnich wakacji, kobiety nie potrafią się zrelaksować, gdyż zbyt przejmują się swoim wyglądem w męskim towarzystwie. Zaznacza jednak, że jej decyzja nie jest absolutnie podyktowana niechęcią czy antypatią do mężczyzn.

Wybór padł na Finlandię, gdyż właśnie stamtąd pochodzi partner zaradnej Amerykanki, a jego rodzice są też właścicielami jednej z pobliskich wysp. Podobno to miejsce zawładnęło jej sercem już od pierwszego wejrzenia.


SuperShe Island położona jest ok. 1,5 godziny drogi od lotniska w Helsinkach. Panie, które będą chciały spędzić tu wakacje, będą miały dostęp do wielu udogodnień. Ceny na pewno nie będą należały do najniższych, a żeby zaplanować tutaj wyjazd trzeba będzie wypełnić ankietę i uzasadnić, dlaczego chciałoby się spędzić urlop na wyspie. Na brak chętnych na pewno narzekać nie będzie, wiele kobiet wyraziło entuzjazm i ogromną chęć na taki wypoczynek.

gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie