×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Yanair poleci z Krakowa do Odessy


Od 22 maja br. ukraińskie linie lotnicze Yanair uruchomią bezpośrednie połączenie między Krakowem i Odessą.Rejsy będą oferowane najprawdopodobniej dwa razy w tygodniu we wtorki i piątki, a od połowy lipca do połowy września także w niedziele. Wylot z Odessy zaplanowano na godzinę 8:10, lądowanie w Krakowie na 9:50. Z Krakowa start zaplanowano na 10:50, a lądowanie w Odessie na 13:30.
Bilety w dwie strony dostępne są w cenie 451 PLN (3572 UAH).

Yanair już w ubiegłym roku nie krył dużego zainteresowania Krakowem. Plany uruchomienia lotów z Kijowa do stolicy Małopolski zapowiadał w październiku 2017 r. Jarosław Agafanow, dyrektor generalny ukraińskiej linii. W grudniu ub. roku połączenie na tej trasie uruchomiły jednak Ukraine International Airlines.  

Obecnie Yanair realizuje połączenia m.in. do Gruzji (Tbilisi i Batumi) oraz Izraela z portów w Odessie i Kijowie (Żuliany). Przewoźnik dysponuje flotą złożoną z pięciu samolotów: dwóch boeingów 737-300, dwóch boeingów 737-400 oraz jednego airbusa A321. 
gość_c496c - Profil
gość_c496c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie