×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sichuan Airlines zamawia dziesięć A350-900


Chińskie linie lotnicze Sichuan Airlines ogłosiły podpisanie umowy z Airbusem na dostawę dziesięciu airbusów A350-900, nie precyzując jednak terminu dostawy nowych maszyn. Przewoźnik planuje wykorzystać samoloty głównie na trasach długodystansowych.


Obecnie przewoźnik jest zobowiązany na zasadach leasingu do odbioru trzech samolotów tego typu; trzech od AerCap i jednego z Air Lease Corporation.

W skład floty szerokokadłubowych samolotów Sichuan Airlines wchodzi siedem airbusów A330-200 i cztery A330-300. Maszyny operują na długitach trasach wewnątrz Chin, a także na lotach do Australii, Nowej Zelandii, Szwajcarii, Czech, Rosji, Stanów Zjednoczonych czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.


Chiński przewoźnik planuje poszerzyć siatkę połączeń dalekodystansowych o loty do Bostonu w Stanach Zjednoczonych, Kopenhagi w Danii, Kairu w Egipcie, Tel Awiwu w Izraelu oraz innych miast w Azji Południowo-Wschodniej.
gość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie