×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Odpłatny wybór miejsc w Aegean Airlines


Od 1 lutego br. greckie linie Aegean Airlines wprowadziły możliwość odpłatnego wyboru niektórych miejsc w samolotach.


Oferta dotyczy wszystkich rejsów obsługiwanych przez Aegean Airlines i Olympic Airways samolotami typu airbus A319, A320 i A321 z wyjątkiem niektórych tras krajowych utrzymywanych w ramach tzw. POS. Nie ma natomiast zastosowania do lotów realizowanych mniejszymi maszynami przez Olympic Airways. 


Zgodnie z nowymi zasadami pasażerowie od momentu dokonania rezerwacji aż do odlotu mogą swobodnie wybrać miejsce spośród dostępnych na danym rejsie. Fotele zostały podzielone na trzy kategorie: gwarantujące większą przestrzeń na nogi (Extra Legroom Seats), znajdujące się w 10 pierwszych rzędach (Up Front Seats) i standardowe (Standard Seats). Jeśli podróżny chce zarezerwować sobie miejsce w ramach dwóch pierwszych kategorii musi uiścić dodatkową opłatę, której wysokość jest uzależniona od trasy i posiadanego statusu w programie lojalnościowym przewoźnika Miles+Bonus. Opłaty wynoszą od 2 do 22 euro, zgodnie z cennikiem zamieszczonym poniżej: 

Wybór miejsc standardowych pozostanie bezpłatny, podobnie jak możliwość rezerwacji konkretnego fotela w klasie biznes. 

Możliwość odpłatnego wyboru miejsc dotyczy wszystkich rezerwacji dokonanych od 1 lutego b.r. i rejsów realizowanych od 12 lutego b.r. 

Fot. P. Bożykgość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie