Odpłatny wybór miejsc w Aegean Airlines

Marek Stus - Profil Marek Stus
05 lutego 2018 11:20
Od 1 lutego br. greckie linie Aegean Airlines wprowadziły możliwość odpłatnego wyboru niektórych miejsc w samolotach.
Reklama

Oferta dotyczy wszystkich rejsów obsługiwanych przez Aegean Airlines i Olympic Airways samolotami typu airbus A319, A320 i A321 z wyjątkiem niektórych tras krajowych utrzymywanych w ramach tzw. POS. Nie ma natomiast zastosowania do lotów realizowanych mniejszymi maszynami przez Olympic Airways.


Zgodnie z nowymi zasadami pasażerowie od momentu dokonania rezerwacji aż do odlotu mogą swobodnie wybrać miejsce spośród dostępnych na danym rejsie. Fotele zostały podzielone na trzy kategorie: gwarantujące większą przestrzeń na nogi (Extra Legroom Seats), znajdujące się w 10 pierwszych rzędach (Up Front Seats) i standardowe (Standard Seats). Jeśli podróżny chce zarezerwować sobie miejsce w ramach dwóch pierwszych kategorii musi uiścić dodatkową opłatę, której wysokość jest uzależniona od trasy i posiadanego statusu w programie lojalnościowym przewoźnika Miles+Bonus. Opłaty wynoszą od 2 do 22 euro, zgodnie z cennikiem zamieszczonym poniżej:

Wybór miejsc standardowych pozostanie bezpłatny, podobnie jak możliwość rezerwacji konkretnego fotela w klasie biznes.

Możliwość odpłatnego wyboru miejsc dotyczy wszystkich rezerwacji dokonanych od 1 lutego b.r. i rejsów realizowanych od 12 lutego b.r.

Fot. P. Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama