×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Baltic i Air Malta z umową code-share


Łotewskie linie lotnicze airBaltic podpisały umowę code-share z Air Malta. Nowe porozumienie zapewni pasażerom możliwość podróżowania na trasach obu przewoźników na jednym bilecie.


Nowa współpraca umożliwi pasażerom airBaltic dotarcie do Malty przez lotniska w Europie oraz zapewni dostęp do innych tras maltańskiego przewoźnika. Pasażerowie Air Malta zyskają lepszą siatkę połączeń z krajami bałtyckimi i Europą Wschodnią.

- Cieszymy się, że możemy rozpocząć współprace z Air Malta, co jeszcze bardziej usprawni naszą silną sieć linii partnerskich, która zapewnia płynne podróże dla klientów naszej linii. Nowa umowa code-share usprawni usługi airBaltic między Maltą i krajami bałtyckimi, umożliwiając pasażerom codzienne połączenia na tej trasie przez takie lotniska jak m.in. Wiedeń, Monachium, Bruksela, Frankfurt, Amsterdam, Londyn, Genewa czy Zurych - powiedział Martin Gauss, dyrektor generalny airBaltic.


Air Malta umieści swój kod na lotach bezpośrednich Malta - Ryga obsługiwanych przez airBaltic, jak również na loty łączone pomiędzy Maltą i krajami bałtyckimi, podczas gdy airBaltic umieści swój kod na rejsach z Rygi, Wilna i Tallina na Maltę, a także do Katanii, we Włoszech.

- Nowa umowa jest kolejnym ważnym krokiem dla Air Malta w jej strategii rozwoju i poszerzeniu sieci. Szybko się zmieniamy, przekształcając nasz model biznesowy na hybrydowego przewoźnika, a jednocześnie szybko zwiększając częstotliwość naszych połączeń na istniejących trasach. Otwieramy nowe kierunki i dodajemy partnerów do naszej siatki. Ta umowa w dalszym ciągu rozszerza i ulepsza nasze połączenia - dodał Paul Sies, dyrektor handlowy Air Malta.
gość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie