×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linie Emirates polecą do Chile


Emirates ogłosiły dziś (31.01) plan rozpoczęcia lotów z Dubaju do Santiago de Chile z międzylądowaniem w brazylijskim Sao Paulo. Loty będą realizowane pięć razy w tygodniu, począwszy od 5 lipca 2018 roku.
Linie z Zatoki, latają do Sao Paulo codziennie przy wykorzystaniu samolotów typu A380. Nowe połączenie zwiększy liczbę lotów między największym miastem Brazylii a Dubajem do dwunastu tygodniowo. Trasa do Chile, obsługiwana będzie przy pomocy samolotów Boeing 777-200LR, oferujących 38 miejsc w klasie biznes i 264 fotele w klasie ekonomicznej. Samolot oferuje także możliwość transportu do 14 ton cargo, oferując dostęp do globalnych rynków dla chilijskich towarów eksportowych takich jak ryby, owoce morza, wiśnie, kwiaty i inne łatwo psujące się towary. Dla nowego połączenia przewidziano następujący rozkład:
  • Dubaj - Santiago 
  • EK263 Dubaj 09:05 – 17:00 Sao Paulo 18:30 – 21:40 Santiago (-2-4567)
  • EK264 Santiago 01:10 – 05:55 Sao Paulo 07:45 – 05:15+1 Dubaj (1-3-567)

Rozkład został ułożony tak, aby zapewnić pasażerom możliwość dogodnej przesiadki w Dubaju na trasach do Azji południowo-wschodniej, Chin i Bliskiego Wschodu. Chile jest popularnym celem turystycznym oraz biznesowym dla pasażerów z całego świata, szczególnie z państw azjatyckich takich jak Chiny, Korea południowa, Japonia, Tajlandia i Indie. Przewoźnik podkreślił, że Chile jest domem dla sporej grupy Chińczyków oraz osób z Bliskiego Wschodu, którzy mogą skorzystać z nowej usługi.

Rozpoczęcie naszych lotów do Chile podkreśla nasze zaangażowanie w Ameryce Południowej dzięki naszej czwartej destynacji na kontynencie i dzięki kolejnym pięciu lotom do Sao Paulo. Z przyjemnością ogłaszamy trasę do miejsca, które cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów (...) - powiedział Tim Clark, prezes Emirates Airline.


Santiago to pierwsze chilijskie miasto w ofercie linii Emirates. Stolica i największe miasto Chile, odpowiada za prawie połowę PKB tego południowoamerykańskiego państwa.


Fot. Emirates

 


gość_429be - Profil
gość_429be
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie