" />

airBaltic zatrudni 100 pilotów

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
31 stycznia 2018 09:20
Łotewskie linie lotnicze airBaltic zorganizują w lutym w kilku europejskich miastach m.in. w Wilnie, Helsinkach, Amsterdamie i Sztokholmie "Pilot Open Days". Przewoźnik planuje zatrudnić 100 pilotów.

Reklama
Podczas spotkań otwartych "Pilot Open Days", wszystkie zainteresowane osoby będą miały szansę dowiedzieć się więcej o wakatach dla załóg lotniczych airBaltic i uzyskać więcej informacji o samej linii. Na spotkaniach kandydaci będą mieli możliwość zadawania pytań bezpośrednio pilotom i otrzymania wszystkich niezbędnych informacji o tym, jak dołączyć do zespołu.

- Dobrze dobrany zespół jest niezbędny dla udanych operacji, a rozwój AirBaltic w ciągu ostatnich lat potwierdził to. Nasza siatka połączeń rozszerza się, flota rośnie, a co za tym idzie coraz więcej pasażerów podróżuje na naszych pokładach. Dlatego chcemy zatrudnić w tym roku kolejnych pilotów. Praca w naszych liniach ma wiele zalet na wszystkich stanowiskach, ale biorąc pod uwagę nasz rozwój i zmieniającą się branżę lotniczą, obecnie priorytetem jest poprawa wynagrodzenia dla pilotów - powiedział Pauls Calitis, starszy wiceprezes ds. operacji lotniczych airBaltic.


Wydarzenia odbędą się w czterech miastach według poniższego harmonogramu:
  • 1 lutego: w Wilnie, od godz. 10 do godz. 15 w "Hotelu AirInn Vilnius".
  • 6 lutego w Sztokholmie, od godz 10 do godz 15 w "Hotelu Radisson Blu Skycity".
  • 8 lutego w Helsinkach, od godz. 10 do godz. 15 w "Cumulus Resort Airport Congress Center"
  • 13 lutego w Amsterdamie, od godz. 11 w "Hotel NH Amsterdam Schiphol Airport"
Projekt nie wymaga od kandydatów wypełnienia formularza zgłoszeniowego przed wizytą. Wystarczy zabrać ze sobą CV, dokument tożsamości i przyjść na jedno z wyżej wymienionych spotkań.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N