Air Serbia wprowadza nowe taryfy biletowe

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
30 stycznia 2018 09:28
1 komentarz
Linie Air Serbia wprowadziły nowe struktury taryf, aby zapewnić pasażerom większy wybór w dostosowywaniu podróży do potrzeb.
Reklama

Pasażerowie będą mogli wybrać jeden z czterech rodzajów taryf: ekonomiczny biały, ekonomiczny niebieski, ekonomiczny czerwony lub biznesowy srebrny - które różnią się w zależności od limitów bagażu, elastyczności w zmianie terminów podróży i dodatkowych usług, które można dodatkowo wybrać.

Nowe plany taryfowe będą stopniowo wprowadzane od 1 marca br.

Pasażerowie będą mieli także dostęp do szerszej oferty dodatkowych usług tj. menu pokładowe à la carte, pierwszeństwo wejścia na pokład, zaawansowana rezerwacja miejsc lub dostęp do salonu Air Serbia Premium Lounge.

- Nowoczesne trendy wyraźnie pokazały, że nie ma jednego uniwersalnego produktu, który działa w podróżach lotniczych. Różne segmenty pasażerów mają różne potrzeby, dlatego linie lotnicze na całym świecie dokonują rozdziału swoich taryf - powiedział Duncan Naysmith, dyrektor generalny Air Serbia.


Od 24 stycznia dostępne będą opcje taryfowe:

Ekonomiczna biała: Jedna sztuka bagażu podręcznego do 8 kg., wcześniejsza rezerwacja pozwala na tańsze ceny biletów, brak możliwości zmiany terminu podróży

Ekonomiczna niebieska: jeden bagaż rejestrowany do 23 kg., jeden bagaż podręczny do 8 kg., mile w programie lojalnościowym, możliwość zmiany daty podróży za opłatą.

Ekonomiczna czerwona: wszystkie korzyści taryfy niebieskiej, posiłek podczas lotu, możliwość bezpłatnej zmiany terminu podróży, odprawa na lotnisku, możliwość wyboru miejsca z wyprzedzeniem

Biznesowa srebrna: wszystkie korzyści taryfy ekonomicznej czerwonej, priorytetowa odprawa, usługa fast-track na lotnisku, pierwszeństwo wejścia na pokład, priorytetowa obsługa bagażu, dwie torby bagażu rejestrowanego i podręcznego, dostęp do saloniku Air Serbia Premium Lounge na lotnisku w Belgradzie.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_2d25c 2018-02-01 10:10   
gość_2d25c - Profil gość_2d25c
Kolejna linia lotnicza równa w dół. Jeszcze niedawno bagaż i posiłek były w cenie nawet przy najtańszych taryfach. Swoją drogą to jedna z linii w które zainwestował Ethiad: ciekawe czy pójdą drogą AirBerlin i Alitalia ?
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama