×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic poleci sezonowo do Ałmaty


Łotewski przewoźnik airBaltic 28 kwietnia br. zainauguruje sezonowe połączenie do Ałmaty w Kazachstanie.

Połączenie będzie realizowane trzy razy w tygodniu. Wyloty z Rygi odbywają się w niedziele, wtorki i czwartki  o godzinie 23:35, przylot do Ałmaty planowany jest następnego dnia o godzinie 7:50 rano czasu lokalnego. 

Rejs powrotny z Ałmaty wystartuje w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 8:35 rano, przylot do Rygi zaplanowano na godzinę 11:20.

Rejsy będą realizowane bombardierami CS300, zabierającymi na pokład 145 pasażerów. Panowana długość lotu to 5 godzin i 15 min. 


Jak informuje przewoźnik, ceny biletów zaczynają się od 159 euro za bilet w jedną stronę, oraz 129 euro w jedną stronę przy bilecie powrotnym. 

- Jesteśmy pierwszą linią lotniczą z Europy Północnej, która uruchamia bezpośrednie loty do Ałmaty, tętniącego życiem miasta w sercu Kazachstanu. Trasa Ryga - Ałmaty będzie drugą pod względem długości połączenia w naszej siatce. Bardzo się cieszymy, że możemy zaoferować pasażerom z Europy nowy i ekscytujący kierunek we Wspólnocie Państw Niepodległych, jak również poprawić łączność z Krajami Nadbałtyckimi, Europą i Skandynawią dla pasażerów z Kazachstanu - powiedział Martin Gauss, prezes airBaltic. 


fot. airBaltic
gość_f412e - Profil
gość_f412e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie