airBaltic poleci sezonowo do Ałmaty

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
29 stycznia 2018 09:25

Łotewski przewoźnik airBaltic 28 kwietnia br. zainauguruje sezonowe połączenie do Ałmaty w Kazachstanie.

Reklama

Połączenie będzie realizowane trzy razy w tygodniu. Wyloty z Rygi odbywają się w niedziele, wtorki i czwartki o godzinie 23:35, przylot do Ałmaty planowany jest następnego dnia o godzinie 7:50 rano czasu lokalnego. 

Rejs powrotny z Ałmaty wystartuje w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 8:35 rano, przylot do Rygi zaplanowano na godzinę 11:20.

Rejsy będą realizowane bombardierami CS300, zabierającymi na pokład 145 pasażerów. Panowana długość lotu to 5 godzin i 15 min.


Jak informuje przewoźnik, ceny biletów zaczynają się od 159 euro za bilet w jedną stronę, oraz 129 euro w jedną stronę przy bilecie powrotnym.

- Jesteśmy pierwszą linią lotniczą z Europy Północnej, która uruchamia bezpośrednie loty do Ałmaty, tętniącego życiem miasta w sercu Kazachstanu. Trasa Ryga - Ałmaty będzie drugą pod względem długości połączenia w naszej siatce. Bardzo się cieszymy, że możemy zaoferować pasażerom z Europy nowy i ekscytujący kierunek we Wspólnocie Państw Niepodległych, jak również poprawić łączność z Krajami Nadbałtyckimi, Europą i Skandynawią dla pasażerów z Kazachstanu - powiedział Martin Gauss, prezes airBaltic.


fot. airBaltic

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama