×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa wróci do Shenyang


Linie lotnicze Lufthansa od 27 marca uruchomią bezpośrednie loty z Frankfurtu do miasta Shenyang w Chinach. Będzie to powrót przewoźnika na tę trasę po półtorarocznej przerwie.Połączenie będzie obsługiwane trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty.

Z Frankfurtu lot LH782 będzie wylatywał o godzinie 17:50, lądowanie w Shenyang przewidziane jest na godzinę 9:55 rano czasu lokalnego.

Rejsy powrotne LH783 realizowane będą w środy, piątki oraz niedziele. Starty zaplanowano na godzinę 11:55, natomiast przylot do Frankfurtu tego samego dnia na godzinę 16:50 czasu lokalnego. 

Loty obsługiwane będą airbusami A340-300. 


Shenyang jest ważnym ośrodkiem przemysłowym oraz największym miastem w Północno-Wschodnich Chinach. Łączna populacja miasta wraz z terenami podmiejskimi wynosi ponad 8 mln mieszkańców. Lufthansa już wcześniej oferowała loty do Shenyang, jednak w zostały one zawieszone w październiku 2016 r. 

Loty Lufthansy będą jedynym bezpośrednim połączeniem Shenyang z Europą. Inną dalekodystansową trasą z tego miasta jest połączenie z Vancouver w Kanadzie, operowane raz w tygodniu przez Sichuan Airlines. 

fot. Lufthansa
gość_429be - Profil
gość_429be
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie