Kraków: Samoobsługowa drukarka dla pasażerów

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
26 stycznia 2018 09:29
5 komentarzy
Kraków Airport został pierwszym polskim lotniskiem na którym uruchomiono możliwość samoobsługowego wydruku.
Reklama

W odpowiedzi na zgłaszane przez pasażerów sugestie, w punkcie informacji lotniskowej (w hali odlotów) został uruchomiony samoobsługowy punkt wydruku A4. Drukowanie jest możliwe poprzez wysłanie załącznika (rekomendowany format to PDF) na adres: krk.airport.dep@print.zeccer.pl oraz potwierdzenie i opłacenie zlecenia (blik, karta, payU). Wydruk można również zlecić za pomocą bezpłatnej aplikacji pobieranej na urządzenie mobilne (Android i iOS) lub ze strony zeccer.pl.

Koszt wydruku jednej strony A4 wynosi 1,00 zł brutto. Czarno-biała drukarka obsługuje tylko format A4, możliwy jest jedno lub dwustronny wydruk. Druk jednej strony A4 wraz z opłaceniem transakcji i odbiorem wydruku zajmuje mniej niż 2 minuty. Obsługa samoobsługowego punktu możliwa jest w języku polskim oraz w języku angielskim.


Nowa usługa wpisuje się w obszar zagadnień konsumenckich Strategii Społecznej Odpowiedzialności Kraków Airport, których celem jest podejmowanie zróżnicowanych inicjatyw udoskonalających funkcjonowanie lotniska.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_74f8f 2018-01-26 18:53   
gość_74f8f - Profil gość_74f8f
W informacji turystycznej nie drukują?
gość_46778 2018-01-26 15:16   
gość_46778 - Profil gość_46778
W niektórych kwestiach jako naród nie mamy się czego wstydzić, naprawdę. Na wielu lotniskach nie ma nawet darmowego internetu.
Byłem na lotnisku w Santanderze w turystycznej Hiszpanii. Kartę pokładową nie sprawdzał automatycznie czytnik przy bramce, a pan przy kontroli bezpieczeństwa. I był strasznie zdziwiony, że pokazuje mu ją na ekranie telefonu, a nie wydrukowaną na papierze.

Mam nadzieję, że wkrótce inne polskie lotniska wezmą przykład z Krakowa :)
gość_ab52e 2018-01-26 11:41   
gość_ab52e - Profil gość_ab52e
Nie chodzi o drukowanie TYLKO kart pokładowych.

"Spóźniona inicjatywa"? Na innych lotniskach tego nie ma.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama