×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair odda 10 proc. za hotel na bilet lotniczy


Ryanair wprowadził dziś (24.01) usługę w ramach której każdy, kto dokona rezerwacji zakwaterowania na stronie Ryanair Rooms otrzyma 10 proc. kredyt na bilet lotniczy.Jeśli ktoś wybiera się np. na 4 dni do Barcelony i za pobyt w hotelu zapłaci 400 EUR, otrzyma 40 EUR w ramach kredytu podróży na konto MyRyanair. 


Pasażerowie mogą znaleźć na stronie różne rodzaj zakwaterowania takie jak; hotele, hostele czy wille wakacyjne. System daje klientom możliwość wyboru ponad 1,2 miliona pokoi na całym świecie.


"Kredyt Podróży" to ostatnia inicjatywa linii w ramach realizacji 4. roku programu “Always Getting Better”. Wcześniej Ryanair wprowadził spersonalizowaną stronę Ryanair.com, chińską wersję językową strony, Ryanair Tickets – bilety na koncerty i eventy oraz loty transatlantyckie we współpracy z Air Europa. Przewoźnik zintegrował także system płatności Apple Pay oraz podjął współpracę z Erasmus Student Network.

Cieszymy się z wprowadzenia naszej nowej inicjatywy – "Kredytu Podróży". Ten nowy system da naszym klientom wiele korzyści. Na Ryanair Rooms bedą mogli zarezerwować te same hotele, co na innych portalach rezerwacyjnych, i dodatkowo otrzymać 10 proc. zwrotu na zakup lotu Ryanairem. We współpracy z 5 firmami oferujemy naszym klientom zakwaterowanie w ponad 1,2 miliona pokoi, poczynając od hoteli 5* aż do hosteli i B&B. Dzięki "Kredytowi Podróży" nasi klienci otrzymają dodatkowo możliwość tańszego podróżowania naszymi samolotami - powiedział Kenny Jacobs, szef marketingu Ryanaira.gość_429be - Profil
gość_429be
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie