×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Monachium: Ponad 30 mln pasażerów w Terminalu 2


W ubiegłym roku Lufthansa i lotnisko w Monachium odprawiło w Terminalu 2 ponad 30 milionów pasażerów. O 10,6 proc. więcej niż w poprzednim roku.Ta liczba pokazuje popularność Terminalu 2 wśród naszych pasażerów. Wspólnie oferujemy naszym klientom doskonałą jakość zarówno na ziemi jak i na pokładach - powiedział dr Michael Kerkloh, prezes lotniska w Monachium.

Od 25 marca br. Lufthansa zbazuje pięć airbusów A380 na lotnisku w Monachium, które w letnim rozkładzie połączeń obsłużą trasy do Los Angeles, Hong Kongu i Pekinu. Dwa dni później A350 Lufthansy po raz pierwszy poleci z Monachium do Singapuru.


W 2015 roku port lotniczy w Monachium zostało pierwszym europejskim lotniskiem nagrodzonym tytułem "Five-Star Airport" przez londyński Skytrax. W poprzednim roku Lufthansa otrzymała 5 gwiazdek jako pierwsza w Europie i jak dotąd jedyna linia lotnicza. Skytrax na początku grudnia nagrodził niemieckiego przewoźnika najwyższą oceną w lotniczym świecie. A to nie wszystkie wyróżnienia: w marcu, w corocznym rankingu, Terminal 2 i terminal satelitarny użytkowany przez lotnisko w Monachium i Lufthansę otrzymał tytuł najlepszego terminalu na świecie. 


fot. Munich Airportgość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie