×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa zmieni malowanie samolotów?


Czy niemiecki przewoźnik na konferencji 7 lutego, która ma się odbyć we Frankfurcie i Monachium, pokaże nowe malowania swoich samolotów?W internecie pojawiają się projekty nowego malowania samolotów Lufthansy. Spekuluje się, że pierwszy samolot należący do Lufthansy miał przylecieć do Rzymu już 12 stycznia, gdzie został przemalowany w nowe barwy przez IAC (International Aerospace Coatings). Nowe malowanie miał otrzymać boeing 747-8 o numerach rejestracyjnych D-ABYA. Większość źródeł mówi o ewolucji, a nie rewolucji.

Wizualizacje zaprezentował portal Aeronews na swoim profilu na Facebooku.Najbardziej prawdopodobnym wariantem nowego malowania będzie ostatni projekt. Szare logo na rozciągającym się od ogona niebieskim tle. Takie malowanie będzie prawie identyczne jak barwy Polskich Linii Lotniczych LOT.

Obecne malowanie Lufthansy pozostało niezmienione od 1988 r., a projekt logo od 1964 r. Według Aeronews, odcień szarości na silnikach i pod "brzuchem" samolotu mógłby zniknąć na rzecz minimalistycznego niebieskiego malowania. Logo na ogonie będzie białe lub szare na ciemnoniebieskim tle. Zmiany potwierdza poniższa prezentacja wideo Lufthansy, na której możemy zaobserwować białego żurawia na niebieskim tle oraz użyty hashtag#ExploreTheNew.

Co sądzicie o zmianach w Lufthansie? Czy malowanie z dodatkowo białym żurawiem na niebieskim tle nie jest wręcz identyczne jak LOT-u? Czekamy na Wasze komentarze.
gość_adad5 - Profil
gość_adad5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie