×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Podpisano list intencyjny w sprawie PL Radom


Dziś (17.01) podpisano w Warszawie list intencyjny w sprawie przejęcia Portu Lotniczego w Radomiu przez Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze".


Dokument podpisał Mariusz Szpikowski, prezes PPL i Radosław Witkowski, prezydent miasta Radom. Na spotkaniu byli obecni m.in. prezes radomskiego portu Dorota Sidorko, wicemarszałek senatu Adam Bielan oraz pełnomocnik rządu ds. CPK, Mikołaj Wild.

Podpisaliśmy list intencyjny dotyczący analizy i w konsekwencji możliwości przejęcia przez PPL lotniska w Radomiu. PPL, jako Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze", wpisuje się w program Centralnego Portu Komunikacyjnego. Z jego zapisów wynika jasno, że będzie potrzebne drugie lotnisko komplementarne dla Mazowsza, które będzie dedykowane dla ruchu nisko kosztowego, czarterowego - powiedział Mariusz Szpikowski, prezes PPL podczas konferencji prasowej w Warszawie.


O szczegółowych planach rozwoju lotniska w Radomiu przez PPL pisaliśmy wczoraj. Podpisanie listu intencyjnego umożliwi przeprowadzenie szczegółowej analizy due diligence, która oceni sytuacje spółki, otoczenie biznesowe, rynkowe, finansowe i określi strukturę transakcji. Pełny raport PPL ma otrzymać do końca marca.Reklama


Booking.com
gość_d0a4b - Profil
gość_d0a4b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie