×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates przywróci loty do w Stambułu-Gökçen


Linie Emirates przywrócą 8 czerwca br. loty na lotnisko im. Sabiha Gökçen w Stambule. Tym samym przewoźnik będzie obecny na dwóch lotniskach obsługujących to miasto.


Połączenie będzie obsługiwane według następującego rozkładu:
Według tego rozkładu podróżujący ze Stambułu będą mieli możliwość przesiąść się w Dubaju na loty m.in. do Bangkoku, Szanghaju, Seulu czy na loty do Australii.

W ubiegłym roku obserwowaliśmy stały wzrost popytu na podróże do/z Stambułu. Z tego względu cieszymy się, że możemy zaoferować pasażerom podróżującym z Emirates wybór dwóch lotnisk w tym mieście. Wraz z rozszerzoną współpracą z flydubai, możemy zaoferować klientom więcej opcji lotów i lepszą łączność z Dubajem - powiedział Hubert Frach, starszy wiceprezes ds. operacji komercyjnych na region zachodni w Emirates.


Połączenie będzie obsługiwane pięć razy w tygodniu samolotem boeing 777-300ER w konfiguracji trzyklasowej; kabiny z ośmioma prywatnymi apartamentami w pierwszej klasie, 42 miejscami w klasie biznes oraz 310 w klasie ekonomicznej. Wraz z przywróceniem lotów Emirates na drugie lotnisko w Stambule, linia lotnicza zaoferuje 16 lotów i ponad 6500 miejsc tygodniowo.


Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie