Emirates przywróci loty do w Stambułu-Gökçen

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
16 stycznia 2018 08:13
Linie Emirates przywrócą 8 czerwca br. loty na lotnisko im. Sabiha Gökçen w Stambule. Tym samym przewoźnik będzie obecny na dwóch lotniskach obsługujących to miasto.
Reklama

Połączenie będzie obsługiwane według następującego rozkładu:
Według tego rozkładu podróżujący ze Stambułu będą mieli możliwość przesiąść się w Dubaju na loty m.in. do Bangkoku, Szanghaju, Seulu czy na loty do Australii.

- W ubiegłym roku obserwowaliśmy stały wzrost popytu na podróże do/z Stambułu. Z tego względu cieszymy się, że możemy zaoferować pasażerom podróżującym z Emirates wybór dwóch lotnisk w tym mieście. Wraz z rozszerzoną współpracą z flydubai, możemy zaoferować klientom więcej opcji lotów i lepszą łączność z Dubajem - powiedział Hubert Frach, starszy wiceprezes ds. operacji komercyjnych na region zachodni w Emirates.


Połączenie będzie obsługiwane pięć razy w tygodniu samolotem boeing 777-300ER w konfiguracji trzyklasowej; kabiny z ośmioma prywatnymi apartamentami w pierwszej klasie, 42 miejscami w klasie biznes oraz 310 w klasie ekonomicznej. Wraz z przywróceniem lotów Emirates na drugie lotnisko w Stambule, linia lotnicza zaoferuje 16 lotów i ponad 6500 miejsc tygodniowo.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama