Nowym dyrektorem finansowym grupy Etihad zostanie Mark Powers, który jeszcze w styczniu dołączy do firmy." />

Grupa Etihad: Mark Powers nowym dyrektorem finansowym

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
16 stycznia 2018 09:45
Nowym dyrektorem finansowym grupy Etihad zostanie Mark Powers, który jeszcze w styczniu dołączy do firmy.
Reklama

- Cieszymy się, że Mark dołączy do zespołu kierowniczego Etihad Aviation Group. Jego wiedza na temat lotnictwa korporacyjnego jest bezkonkurencyjna. Doskonale zna wyzwania i możliwości, które stoją przed naszą branżą. Rada Etihad Aviation Group wierzy, że Mark i jego zespół finansowy odegrają kluczową rolę w poprowadzeniu linii na kolejne etapy rozwoju - powiedział Tony Douglas, dyrektor generalny grupy, który oficjalnie przejął swoją rolę 3 stycznia.

Poprzednim pracodawcą Marka Powersa był Uniwersytet Tulane, gdzie pełnił on funkcje profesora finansów.

- Z niecierpliwością czekam na dołączenie do Etihad Aviation Group i skorzystanie z tej niepowtarzalnej okazji, aby poprowadzić finansowy rozwój dywizji grupy w tym ekscytującym momencie w jej historii - powiedział Mark Powers, nowy dyrektor finansowy.


Jego doświadczenie związane jest także z funkcjami kierowniczymi, które pełnił w liniach lotniczych. W przeszłości Powers, był dyrektorem finansowym w JetBlue. Pracował również dla Northwest Airlines, dla Continental Airlines, gdzie był skarbnikiem oraz dla GE Aviation, gdzie był dyrektorem ds. finansowania klientów i projektów komercyjnych.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama