Finnair: Dodatkowe loty do Azji

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
12 stycznia 2018 09:00
Finnair w sezonie zimowym 2018/2019 r. zwiększy częstotliwość lotów do Osaki, Hongkongu oraz Delhi. Dodatkowo na trasie do Phuket zostanie dodane czwarte w tygodniu połączenie. 

Reklama

W 2018 r. fiński przewoźnik otrzyma dwunastego airbusa A350, co pozwoli mu zwiększyć obecność na rynku azjatyckim.

Finnair w sezonie zimowym 2018/2019 r. będzie obsługiwać codzienne rejsy do Osaki, z dwoma dodatkowymi połączeniami we wtorki i w czwartki. Od 7 grudnia przewoźnik wprowadzi nowe loty w piątki i niedziele do Hongkongu, łącznie będzie to 12 połączeń tygodniowo. Ponadto, począwszy od 12 grudnia, linie w sezonie zimowym będą latać codziennie do Delhi, z dodatkową częstotliwością w środy, a w poniedziałki od 10 grudnia na trasie do Phuket zostanie dodane czwarte w tygodniu połączenie.


Zmiany będą dotyczyć także lotów krótkodystansowych na popularnych trasach Finnaira w Europie.

Nowa trasa do Lyonu zostanie otwarta 11 grudnia 2018 r. Pojawi się też dodatkowe cotygodniowe połączenie do Malagi, Funchal i na Teneryfę. Dwa cotygodniowe rejsy zostaną uruchomione do Rzymu, na Gran Canarię oraz codzienne połączenie w dni powszednie do Rovaniemi w fińskiej Laponii. Bezpośrednie loty będą kontynuowane do Laponii z Londynu Gatwick, Paryża i Zurychu.

Przedłużony zostanie okres obsługi niektórych tras. Malta i Antalya będą obsługiwane począwszy od sezonu letniego aż do 9 grudnia 2018 r. Połączenia do Edynburga i Alanii-Gazipasy zostaną również przedłużone na okres zimowy i staną się nowymi całorocznymi trasami Finnaira.

- Finnair obecnie znajduje się w okresie największego rozwoju w historii firmy, a my wciąż kontynuujemy zwiększanie przepustowości na popularnych trasach w Azji i Europie. Dzięki dodanym połączeniom nasi klienci z Polski będą mieli większy wybór i komfort podczas planowania swoich zimowych podróży - powiedział Arunas Skuja, naczelny dyrektor Finnaira na Europę Wschodnią i kraje bałtyckie.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama