×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Heinemann przedłuża kontrakt w Wilnie


Gebr Heinemann wygrał kontrakt na prowadzenie sklepów duty free na lotnisku w Wilnie, przez najbliższe sześć lat, kolejny raz pokonując Lagardère Travel Retail.


Heinemann jest obecny na lotnisku w Wilnie od 2008 r., kiedy to należąca do niego spółka Travel Retail Vilnius otworzyła 10 sklepów Heinemann Duty Free & Travel Value. 

Zgodnie z postanowieniami nowej umowy, Heinemann zaproponuje nowy wystrój sklepów, a powierzchnia handlowa zostanie rozszerzona z obecnych niecałych 1,1 tys. m. kw. do 1,5 tys. m. kw. Nowością będzie między innymi duży sklep w formule walk-through w strefie non-Schengen, dodatkowo cztery obecnie istniejące sklepy w strefie Schengen zostaną poszerzone i zyskają nowy wystrój. 


Port lotniczy w Wilnie zdecydował się zainwestować 1,9 mln euro w przebudowę terminala podczas gdy Heinemann na przebudowę placówek handlowych przeznaczy 3,8 mln euro. Prace remontowe mają rozpocząć się w lutym, a otwarcie sklepu walk-through planowane jest na czerwiec tego roku. 

W sklepach prowadzonych przez operatora oferowany będzie wybór kosmetyków, perfum, wyrobów tytoniowych, alkoholi, słodyczy i akcesoriów. Sprzedawane będą towary marek międzynarodowych, jak i litewskich. Lokalne produkty będą obejmowały wyroby spożywcze, pamiątki, tekstylia (w tym wyroby z wełny, lnu, pilśni) a także akcesoria litewskiego wzornictwa i wyroby artystyczne. 
Reklama


Booking.com
gość_7818e - Profil
gość_7818e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie