×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Turkish Airlines zamawia trzy boeingi 777F


Turkish Airlines zamówił dodatkowe trzy boeingi 777 w wersji F, przystosowanej do przewozu cargo. Nowe zamówienie wpłynęło kilka tygodni po tym, jak przewoźnik odebrał dwie nowe maszyny w ramach planu dalszego rozwoju swojej działalności cargo.- Zamówienie dodatkowych samolotów transportowych z pewnością przyczyni się do osiągnięcia naszego istotnego celu, jakim jest stworzenie młodej i wydajnej floty cargo. Pierwszy dodatkowy samolot zostanie dostarczony w tym roku i zapewni nam dodatkową elastyczność w obsłudze większej liczby miejsc docelowych, rozwijając tym samym naszą globalną usługę przewozową - powiedział İlker Aycı, prezes zarządu i komitetu wykonawczego Turkish Airlines.


- Boeing 777 Freighter to największy i najbardziej wydajny dwusilnikowy samolot transportowy na świecie. Jesteśmy zadowoleni z usług światowej klasy klientów, takich jak Turkish Airlines, które doceniają zalety dalekiego zasięgu 777F i jego dużej ładowności - dodał Marty Bentrott, wiceprezes ds. sprzedaży dla Bliskiego Wschodu, Rosji i Azji Środkowej w komercyjnej sekcji Boeinga.

777 Freighter to najdłuższy na świecie dwusilnikowy samolot transportowy oparty na pasażerskim boeingu 777-200LR (Longer Range). Odrzutowiec może pokonać dystans do 9 tys. km. z pełnym ładunkiem wynoszącym 112 ton.

Zasięg samolotu oznacza znaczne oszczędności dla linii lotniczych: mniej przystanków i związanych z nimi opłat za lądowanie, mniejsze zatłoczenie w węzłach przesiadkowych, niższe koszty obsługi ładunków i krótsze czasy dostaw towarów.
gość_8c316 - Profil
gość_8c316
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie