×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair wprowadza usługę transferową


Ryanair, we współpracy z CarTrawler, wprowadził usługę Ryanair Transfer - nową platformę rezerwacyjną, dzięki której klienci irlandzkiego przewoźnika będą mieli łatwy dostęp do szerokiej gamy usług transferowych jak taksówki, autobusy, autokary oraz koleje.


Cieszymy się z wprowadzenia – we współpracy z CarTrawler - usługi Ryanair Transfer, nowej platformy rezerwacyjnej, oferującej dostęp do szerokiej gamy usług transferowych 129 milionom pasażerów. Jest to jedno z ostatnich udogodnień wprowadzonych w ramach 4. roku realizacji “Programu Always Getting Better”. Nasi klienci już dziś mogą korzystać z najtańszych lotów w Europie, a nowa usługa umożliwi im korzystanie z transportu naziemnego w najniższych cenach - powiedział Greg O'Gorman, dyrektor działu przychodów w Ryanairze.


Nowa usługa pozwoli pasażerom zarezerwować transfer na lotnisku docelowym, bądź tym z którego będą rozpoczynać swoją podróż. Wszystko za pomocą strony irlandzkiego przewoźnika. Pasażerowie będą mogli skorzystać z usług transportu kolejowego, autokarowego lub prywatnych kierowców.

Ryanair Transfer, we współpracy z CarTrawler, oferuje szeroką gamę transferów jak taksówki, usługi wynajęcia samochodu z kierowcą, bilety autobusowe i kolejowe.  Tym samym Ryanair stawia kolejny krok na drodze do stania się “Amazonem podróży”.  Będziemy umiejętnie wybierali i prezentowali najlepsze oferty transportu naziemnego na każdym etapie podróży - powiedziała Aileen McCormack, dyrektor dyrektor ds. komercjalizacji w CarTrawler.


gość_b715d - Profil
gość_b715d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie