Ryanair wprowadza usługę transferową

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
08 stycznia 2018 08:05
Ryanair, we współpracy z CarTrawler, wprowadził usługę Ryanair Transfer - nową platformę rezerwacyjną, dzięki której klienci irlandzkiego przewoźnika będą mieli łatwy dostęp do szerokiej gamy usług transferowych jak taksówki, autobusy, autokary oraz koleje.
Reklama

- Cieszymy się z wprowadzenia – we współpracy z CarTrawler - usługi Ryanair Transfer, nowej platformy rezerwacyjnej, oferującej dostęp do szerokiej gamy usług transferowych 129 milionom pasażerów. Jest to jedno z ostatnich udogodnień wprowadzonych w ramach 4. roku realizacji “Programu Always Getting Better”. Nasi klienci już dziś mogą korzystać z najtańszych lotów w Europie, a nowa usługa umożliwi im korzystanie z transportu naziemnego w najniższych cenach - powiedział Greg O'Gorman, dyrektor działu przychodów w Ryanairze.


Nowa usługa pozwoli pasażerom zarezerwować transfer na lotnisku docelowym, bądź tym z którego będą rozpoczynać swoją podróż. Wszystko za pomocą strony irlandzkiego przewoźnika. Pasażerowie będą mogli skorzystać z usług transportu kolejowego, autokarowego lub prywatnych kierowców.

- Ryanair Transfer, we współpracy z CarTrawler, oferuje szeroką gamę transferów jak taksówki, usługi wynajęcia samochodu z kierowcą, bilety autobusowe i kolejowe. Tym samym Ryanair stawia kolejny krok na drodze do stania się “Amazonem podróży”. Będziemy umiejętnie wybierali i prezentowali najlepsze oferty transportu naziemnego na każdym etapie podróży - powiedziała Aileen McCormack, dyrektor dyrektor ds. komercjalizacji w CarTrawler.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama