airBaltic: W grudniu 27 proc. więcej pasażerów

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
05 stycznia 2018 10:52
Linie lotnicze airBaltic przewiozły w grudniu 2017 ponad 260 tys. osób, co oznacza, że na pokładach gościło 27 proc. więcej pasażerów niż przed rokiem. Jest to najwyższa grudniowa liczba pasażerów w historii przewoźnika.
Reklama

- Rok 2017 był niesamowitym rokiem dla airBaltic. Otworzyliśmy 13 nowych kierunków, poprawiliśmy jakość serwisu na wcześniej oferowanych trasach, dlatego na podróż z nami decydowało się więcej pasażerów. To wszystko nie byłoby możliwe bez dodania do naszej floty siedmiu nowych bombardierów CS300, samolotów które przewyższyły nasze oczekiwania i które docenili nasi pasażerowie - powiedział Martin Gauss, prezes airBaltic.

W grudniu najpopularniejszymi trasami w siatce przewoźnika były połączenia z Rygi do Moskwy, Amsterdamu, Londynu, Paryża oraz Berlina.


W ubiegłym miesiącu, poza regularnymi lotami, przewoźnik obsłużył także dodatkowe loty na czas Świąt, z Rygi do takich miast jak Paryż, Londyn oraz Zurych. Dodatkowo w całym sezonie zimowym airBaltic oferuje loty do lotnisk położonych blisko popularnych kurortów narciarskich, takich jak Monachium, Genewa, Salzburg, Werona oraz Poprad w Tatrach.


fot. Tomasz Śniedziewski
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama