×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic: W grudniu 27 proc. więcej pasażerów


Linie lotnicze airBaltic przewiozły w grudniu 2017 ponad 260 tys. osób, co oznacza, że na pokładach gościło 27 proc. więcej pasażerów niż przed rokiem. Jest to najwyższa grudniowa liczba pasażerów w historii przewoźnika.- Rok 2017 był niesamowitym rokiem dla airBaltic. Otworzyliśmy 13 nowych kierunków, poprawiliśmy jakość serwisu na wcześniej oferowanych trasach, dlatego na podróż z nami decydowało się więcej pasażerów. To wszystko nie byłoby możliwe bez dodania do naszej floty siedmiu nowych bombardierów CS300, samolotów które przewyższyły nasze oczekiwania i które docenili nasi pasażerowie - powiedział Martin Gauss, prezes airBaltic. 

W grudniu najpopularniejszymi trasami w siatce przewoźnika były połączenia z Rygi do Moskwy, Amsterdamu, Londynu, Paryża oraz Berlina. 


W ubiegłym miesiącu, poza regularnymi lotami, przewoźnik obsłużył także dodatkowe loty na czas Świąt, z Rygi do takich miast jak Paryż, Londyn oraz Zurych. Dodatkowo w całym sezonie zimowym airBaltic oferuje loty do lotnisk położonych blisko popularnych kurortów narciarskich, takich jak Monachium, Genewa, Salzburg, Werona oraz Poprad w Tatrach.


fot. Tomasz Śniedziewskigość_b1bca - Profil
gość_b1bca
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie