×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko w Budapeszcie przedłuża kontrakt z ParkCloud


Firma ParkCloud, światowy operator rezerwacji online przestrzeni parkingowej, przedłużyła umowę z portem lotniczym w Budapeszcie o kolejne dwa lata.Wraz z przedłużeniem umowy, lotnisko w Budapeszcie oraz ParkCloud zobowiązały się do wzmocnienia wspólnej współpracy w zakresie oferowania rezerwacji miejsc postojowych dla samochodów, na sześciu parkingach w obrębie portu lotniczego. 

W ciągu ostatnich trzech lat rezerwowanie miejsca parkingowego online stało się coraz powszechniejszą praktyką wśród użytkowników lotniska w Budapeszcie. Największy wzrost rezerwacji odnotował system “Holiday Parking Lite” - liczba dokonywanych rezerwacji miejsc postojowych w tej niskobudżetowej, długoterminowej opcji zwiększyła się trzykrotnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 


Na liczbę dokonywanych rezerwacji pozytywnie wpłynęło także partnerstwo SkyCloud z liniami lotniczymi, w szczególności z Wizz Air. 

fot. Port Lotniczy Budapesztgość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie