Small Planet poleci z Katowic do Tivatu

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
04 stycznia 2018 07:44
11 komentarzy
W okresie od 14 czerwca do 27 września br. Small Planet Airlines Poland oferowały będą bezpośrednie rejsy z Katowic do Tivatu w Czarnogórze. Połączenie będzie miało charakter czarterowy.
Reklama

Wyloty ze stolicy Górnego Śląska przewidziano na godz. 4:25, by po niespełna dwóch godzinach lotu airbus A320 zameldował się na czarnogórskim wybrzeżu. W drogę powrotną maszyna zabierze turystów o 7:10. W Katowicach wyląduje o 9:00.
Połączenie wykonywane będzie raz w tygodniu - w czwartki.


Rejsy do Tivatu będą realizowane dla Rego Bis - jednego z największych touroperatorów ze Śląska, specjalizującego się w organizacji wyjazdów wakacyjnych do Czarnogóry, Albanii, Chorwacji, Macedonii, Bułgarii i Hiszpanii.

fot. Dominik Sipinski

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_7cfab 2018-01-09 19:35   
gość_7cfab - Profil gość_7cfab
do gość_0ddc4 ! Z całym szacunkiem, chyba nie byłeś w tych krajach i im ubliżasz. Nigdzie nie widziałem tylu żebraków jak w Egipcie, Turcji czy Grecji. W Albanii bywałem kilkakrotnie i nie mogę się nacieszyć życzliwością tych ludzi, ich otwartością i uśmiechem, co do Rumunii to niejeden hotel na wybrzeżu przewyższa standardem hotele na Teneryfie, Grand Canarii czy Costa del Sol - na ale na te hotele Polaków nie stać, więc opowiadacie głupoty, poza tym krajobrazy w Rumunii czy Albanii są nie do powtórzenia, tej zieleni i gór można pozazdrościć i nawet Marokańskie palmy czy dżungla Zanzibaru wyglądają blado!
piorun 2018-01-08 23:30   
piorun - Profil piorun
Byłem w Czarnogórze i Albani i zgadzam się z przedmówcami co do klimatu, natomiast lądowanie w Tivat nie będzie tylko wyzwaniem dla pilotów, ale i dla pax.Czarnogóre polecam bo widoki na góry moim zdaniem jeszcze piękniejsze niż w Chorwacji, a i taniej też jest.Lotnisko w Tivat nie jest duże, choć drugie pod względem wielkości w Montenegro, ale są tam chyba tylko dwa lotniska.Prawie połowa połączeń to loty z Rosji, wiec turystów najwięcej ze wschodu.
rafciooo77 2018-01-08 23:22   
rafciooo77 - Profil rafciooo77
@gość_898b6: jest przecież Podgorica 2 x tydzień z KTW i WAW by Wizzair.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama